Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) on avalikes huvides maakonna tasemel tegutsev sihtasutus. Oleme toeks ettevõtetele, kodanikuühendustele, kohalikele omavalitsustele ja aktiivsetele kodanikele kohalikku arengut toetavate ideede elluviimisel ja omavahelise koostöö arendamisel.

Tegeleme igapäevaselt ettevõtjate, mittetulundusühenduste ja kohalike omavalitsuste TASUTA nõustamisega. Korraldame koolitusi, algatame ja oleme partneriteks maakondlikes projektides.

SA HEAK kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku.

Meie head koostööpartnerid on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus,  Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harju Maavalitsus, Harjumaa Leader tegevusgrupid, Töötukassa, Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Kodukant Harjumaa.

Head
    Edasimineku
        Algust
            Koostöös meiega!

Kodulehe loomise koolitus WordPressiga 04.05.2017

4.mail kell 11:00-16:30 Omavalitsusmajas. Koolituselt saab kõik vajalikud oskused, et kodulehe tegemisel ja hilisemal haldamisel täiesti oma jõududega hakkama saada. Kohad on täis!

Turundamine Facebookis 17.05.2017

17.mail kell 10:00-15:15 Omavalitsusmajas. Koolitusel vaadatakse, kuidas Facebooki võimalusi võimalikult hästi ära kasutada ja millised on ohud, kui usaldada enda ettevõtte edu liigselt kolmandatele osapooltele. Samuti õpitakse, kuidas sotsiaalmeedia turundust automatiseerida ning tulemusi analüüsida.  KOHAD ON TÄIS!

MTÜ raamatupidamine 30.05.2017

30.mail kell 10:00-17:00 Omavalitsusmajas. Koolitus annab osalejatele ülevaate MTÜ raamatupidamise põhinõuetest ning majandusaasta aruandest ning sisaldab nii teoreetilist õpet kui ka praktilisi harjutusi ja ülesandeid. 

Alustava ettevõtja baaskoolitus 24.08 - 12.10

Alustava ettevõtja baaskoolitus toimub vahemikus 24. august - 12. oktoober 2017