Harjumaa aasta tegija

Harjumaa aasta tegijale saab 22.oktoobrini esitada kandidaate, kes on silma paistnud 2018. aastal tähelepanuväärse panusega maakonna arengusse. Tublimaid tegijaid võib tunnustamiseks esitada üksikisikuna, sõprus- või kogukonnaga, omavalituse või ühenduse poolt seitsmes kategoorias:

aasta küla,
aasta sädeinimene,
aasta tegu,
aasta tervisetegija,
parim tervist edendav idee,
särav kodanikuühendus,
võimekas kodanikuühendus.

Ankeedi ja rohkem infot leiad vastava kategooria lehelt.

2018. aasta Harjumaa aasta tegijate konkurssi korraldavad Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit ning Kodukant Harjumaa.

Pressiteade: 19.09.2018_Harjumaa_ aasta_tegija_2018

Tunnustussündmus toimub Ühisnädalal 29.novembril 2018 Kose kultuurikeskuses, kus tänatakse ka Eesti kaunis kodu konkursi võitjaid.

Aastate jooksul on erinevates kategooriates välja antud 72 tunnustust. Kõige pikema traditsiooniga, aastast 2003, on Kodukant Harjumaa algatatud sädeinimese tiitel. Esmakordselt antakse välja kaks kodanikuühenduse tiitlit.

 

Harjumaa aasta tegijad 2017

2017 Harjumaa aasta ettevõte oli Ensto Ensek AS (Keila linn), väikeettevõte Alleks Ehitus OÜ (Raasiku vald), kodanikuühendus MTÜ Lootuse Küla (Kernu, nüüd Saue vald), toetaja Indrek Migur (Keila, nüüd Lääne-Harju vald), sädeinimene Kaisa Linno (Kuusalu vald) ja aasta tegu 2017 oli Eesti mootorispordi muuseum Momu (Nissi, nüüd Saue vald). 

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames tunnustatakse viimase aasta silmapaistvamaid inimesi, kogukondi, kodanikuühendusi, ettevõtteid ja tegusid. Koostööd tunnustuste väljaandmisel on teinud HEAK,  Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL), Harju maavalitsus, Kodukant Harjumaa ja Leader tegevusgrupid.

 

 

 

EST