Harjumaa aasta tegija

Harjumaa aasta tegijad!

2019. aasta Harjumaa aasta tegijate konkurss, mida korraldavad Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL), Harjumaa Leader tegevusgrupid ning Kodukant Harjumaa, kuulutatakse välja septembris.
Harjumaa siseturvalisusesse panustava organisatsiooni tunnustamise konkurss, mis toimub esmakordselt, on juba avatud. Kandidaate saab esitada 01.oktoobrini.
Tunnustussündmus toimub 28.novembril 2019 Arvo Pärdi Keskuses.

Tunnustused antakse üle ka Harjumaa Omavalitsuste Liidu poolt korraldatud  “Eesti kaunis kodu” konkursi võitjatele. Lisaks tunnustatakse projektivaba ettevõtmist Meie tubli tegu, mille kohta saad ankeeti täita jooksvalt. Idee algataja on Kodukant Harjumaa.

Aastate jooksul on Harjumaa aasta tegija tunnustust erinevates kategooriates välja antud 90. Kõige pikema traditsiooniga, aastast 2003, on Kodukant Harjumaa algatatud sädeinimese tiitel. Sel aastal valitakse esmakordselt siseturvalisusse panustavat organisatsiooni. Väikeettevõtja tiitlit hakati välja andma HEAKi ettepanekul aastal 2014. Kaks kodanikuühenduse tiitlit – särav ja võimekas – anti välja aastal 2018. Aasta küla valitakse üle aasta. Leader parimaid projekte on konkursi raames valitud aastatel 2014 ja 2015.

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames tunnustatakse viimase aasta silmapaistvamaid inimesi, kogukondi, kodanikuühendusi, ettevõtteid ja tegusid. Koostööd tunnustuste väljaandmisel on teinud HEAK,  Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL), Harju maavalitsus, Kodukant Harjumaa ja Harjumaa Leader tegevusgrupid.

 

 

 

EST