1. veebruaril algab Harjumaa mikroettevõtja arenguprogramm

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus korraldab 2018 aastal kuni kümnest temaatilisest seminarist koosneva mikroettevõtja arenguprogrammi.

Arenguprogramm on suunatud Tallinna linnapiirkonnast väljaspool asuvatele mikroettevõtetele, kus on 1-10 töötajat ning mille müügitulu jäi 2017 aastal vahemikku 16 000 – 1 000 000 eurot. Osalema on oodatud ettevõtete juhid ja võtmeisikud ning ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest.

Projektijuht Ille Metsla sõnul on ettevõtjate taust ja (koolitus)vajadused erinevad ning seetõttu ei ole tekitatud kohustust osaleda tervikprogrammis vaid iga ettevõtja saab valida endale vajalikud ja huvipakkuvad teemad. See omakorda annab osalejatele võimaluse iga kord leida uusi potentsiaalseid koostööpartnereid teiste osalejate hulgast, sest programmi üheks osaks on alati ka omavahelise võrgustumise toetamine.

Teemad I poolaastal:

Programmi kaasatakse koolitajatena oma valdkonna praktikud ja nii rääkis turunduse teemadel näiteks 25 aastase kogemusega Heiki Kurm, kes on mitmendat aastat mentorina tegev ka Harjumaa mentorklubis.

Kuna projekti tegevusi rahastab Euroopa Liit*, siis on sündmused osalejatele tasuta (igal seminaril  osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA), mille suurus ühe osaleja kohta ettevõttest ei ületa 40 EUR).

Lisainfo:
Ille Metsla
Ettevõtluskonsultant
Tel: 517 7246
E-post: ille[ät]heak.ee

 

* Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm”  tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.