Äridelegatsioon Taani 18.-20. aprillil 2018

18.-20. aprillil 2018 korraldab Taani-Eesti Kaubanduskoda koos EASiga ettevõtjate kontaktreisi Taani. Match-making üritused toimuvad kahes linnas: Odense ja Nästved. Kohtumistele oodatakse osalejaid veel ka Saksamaalt, Norrast, Rootsist ja Soomest.

Delegatsioon ei ole sektoripõhine. Ettevõtteid oodatakse erinevatest ärivaldkondadest alates toiduainetööstusest ja logistikast kuni IT-lahenduste ja allhankeni. Kõigi registreeritud ettevõtete nimed ja tutvustus avaldatakse sündmuse veebisaidil pärast registreerimistähtaega. Edastatud teavet kasutatakse match-makingu toetamise eesmärgil.

Lähem info ja registreerimine

Osalustasu on 500€, millele lisandub kulu lennupiletitele. Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus saab projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm”* abil toetada Harjumaa ettevõtete osalustasu katmist, kuid selle võimaluse väljaselgitamiseks palume ühendust võtta:

Ille Metsla
Ettevõtluskonsultant
e-mail: ille[ät]heak.ee
Tel: 517 7246

* Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm”  tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.