Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse uueks juhatuse liikmeks sai Hannes Ojangu

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse (HEAK) uueks juhatuse liikmeks valiti Hannes Ojangu. 58 kandidaadi seast välja sõelutud Ojangu alustab tööd uuel ametipostil alates tänasest, 2. oktoobrist.

„Arvan, et Hannes Ojangu juhtimisel on võimalik HEAK tegevusvaldkondi veelgi tõhusamalt edasi arendada, miks mitte ka laiendada. Meil on väga hea meel, et Hannes Ojangu on valmis HEAKi meeskonnaga liituma ja selle arengule oma panuse andma,” ütles HEAKi nõukogu esimees Timo Suslov

Ojangu on töötanud pikaajaliselt pangandussektoris ettevõtete panganduse suunal, kus juhtis nii ettevõtetele suunatud pangateenuste väärtuspakkumiste kujundamist kui ka segmendipõhiste teenidusmudelite kujundamist. Lisaks sellele on Ojangu 10 aastat jooksul panustanud tehnoloogiapõhise ettevõtluse edendamisele Tehnopolis.

Ojangu võtab enda ametiajal eesmärgiks parendada Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse positsiooni arendusinstitutsioonide seas. „Selleks tuleb korrastada kogu ettevõtluse tugistruktuuride tervikpilti ning välja tuua HEAKi roll selles pildis,” ütles Ojangu.

HEAKi senine juhatuse liige Demis Voss on asutust juhtinud viis aastat. Voss on ametiajal andnud panuse maakondlike arendusprojektide ettevalmistustesse nagu näiteks Kehra raudteejaam, Aegviidu tervisekeskus, Anija mõis, ning parendanud HEAKi tegevusvõimekust. Demis Voss alustas oktoobrist tööd SA Hea Hoog juhatuse liikmena.

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) kuulub Maakondlike arenduskeskuste võrgustikku, mis pakub tasuta nõustamisteenust ettevõtjatele, investoritele ja vabaühendustele. Toetab regionaalset arengut Harjumaal ning koordineerib maakonnas noorte ettevõtlusõppe tegevusi.