Harjumaa Aasta Ettevõte 2016 Ettevõtluse Auhind 2017 nominentide hulgas

Eile, 5. oktoobril tunnustasid  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Nordea Kontserdimajas pidulikul auhinnagalal Eesti silmapaistvamaid ettevõtteid.

Aasta piirkonna ettevõte kategooria nominentide hulgas oli ka eelmisel aastal Harjumaa Aasta Ettevõtteks 2016 valitud Tiptiptap OÜ.  Aasta piirkonna ettevõtte kategooria eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes põhitegevuse kõrvalt panustavad ka kohaliku eluolu arengusse. Tiptiptap on Rae vallas asuv perefirma, mis on kasvanud ja arenenud koos firma asutajate kõige väiksemate pereliikmetega. Firma loodi tol hetkel põhjusel, et turul oli mänguväljakute valik pea olematu. Tänaseks on ta Baltikumi suurim laste mänguväljakute tootja. Lisaks toodetakse professionaalseid skateparke ning spordiplatse- ja väljakuid. Nende toodetud atraktsioone leiame Rootsis, Norras, Taanis, Kataris, Poolas, Soomes, Taiwanis, Leedus, Hispaanias ja Ungaris.

Vaata, kes kuulutati Eesti parimateks ettevõteteks aastal 2017

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) on taas välja kuulutanud konkursi leidmaks 2017. aasta Harjumaa tublimaid tegijaid kategooriates aasta ettevõte, aasta väikeettevõte, aasta kodanikuühendus, aasta toetaja, aasta sädeinimene ja aasta tegu.  Tutvu kategooriatega lähemalt ja esita kandidaat hiljemalt 31. oktoobril Aasta tegija lehel.