Harjumaa aasta tegija

2017.aastal valitakse taas Harjumaa aasta ettevõte, aasta kodanikuühendus, aasta sädeinimene, aasta tegu, aasta toetaja ja aasta väikeettevõte. Kandidaate saab esitada 31.oktoobrini.
Vali sobiv kategooria ning täida ankeet. Leiad sealt ka eelmiste aastate tegijad ning esitamise tingimused.

Harju maavanem Ülle Rajasalu on kindel, et igas Harjumaa piirkonnas leidub neid, kes tunnustust väärivad: „Kutsun harjumaalasi märkama tublisid tegijaid enda ümber ja võtma endale see aeg, et esitada kandidaate. Parima tiitleid ei jagu kunagi kõigile, aga ka nominatsioon on juba tore tunnustus,“ rõhutab maavanem. 04.10.2017_Pressiteade_Harjumaa_ Aasta_tegija

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames tunnustatakse viimase aasta silmapaistvamaid inimesi, kogukondi, kodanikuühendusi, ettevõtteid ja tegusid. Tunnustus on mõeldud Harjumaa (v a Tallinna, mis tunnustab oma isikuid eraldi) kodanikele, ühendustele ja ettevõtetele. Koostööd teevad  Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK), Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL) ja Kodukant Harjumaa.

Karikad on ootevalmis.

Harjumaa aasta tegijaid tunnustatakse 23.novembril Kiisa rahvamajas Saku vallas.
Konkursi korraldamist toetavad Saku vallavalitsus, Harju maavalitsus, Kultuurkapital, Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Siseministeerium.

EST