Aasta toetaja

AASTA TOETAJA 2017

INDREK MIGUR (KEILA, nüüd LÄÄNE-HARJU VALD)

Indrek Migur on juba kümme aastat vedanud ja rahaliselt toetanud kalurite päeva läbiviimist Lohusalus. Lohusalu oli varem kaluriküla, vanu kalureid siin mäletatakse ja austatakseon ning kalurite päev on kogukonna poolt igal aastal äärmiselt oodatud sündmus. Aasta suurimal sündmusel osalevad endised ja praegused külaelanikud,  igal aastal 350-400 inimest. Kalurite päeva korraldamisse on kaasatud ka Lohusalu Selts, MTÜ Kase Käsitöö, Lahepere Kultuuriselts ja vabatahtlikud, kuid Indrek on kalurite päeva eestvedaja ja hing. Üritus toimub Lohusalu sadamas, kus Indrek peab pubi ning korraldab aktiivselt tantsuõhtuid ja kontserte.

2017 esitatud kandidaadid: 
Baltic Agro AS (Rae vald), Harmet OÜ (Saue linn, nüüd Saue vald), Indrek Migur (Keila, nüüd Lääne-Harju vald), Inga Koitla (Anija vald), Janne ja Andres Nurja (Kuusalu vald), Saidafarm OÜ (Nissi, nüüd Saue vald).

Aasta toetaja tunnustus antakse välja eraisikule, ettevõttele või vabaühendusele, kes toetab tegevusi Harjumaal (va Tallinn). Tunnustust ei anta riigi või kohaliku omavalitsuse asutusele. Laureaat on: silma paistnud toetustega avalikkusele suunatud tegevustele; toetanud ettevõtmisi rahaliselt või mitterahaliselt; toetust andnud ühekordselt või pikema aja jooksul.

Aasta toetajad Harjumaal:
2017 Indrek Migur (Keila, hiljem Lääne-Harju vald)
2016 Aave Transport OÜ (Raasiku vald)
2015 OÜ Neio (Anija vald)
2014 Ago Pärnamäe (Anija vald)
2013 AS Mistra-Autex (Raasiku vald)
2012 Rae Vallavalitsus (Rae vald)
2011 MTÜ Heategevusfond Uus Laine (Paldiski linn)
2010 Keila Lions klubi (Keila linn)
2009 konkurssi ei toimunud
2008 Jane Snaith (Kernu vald)
2007 Loksa Laevatehase AS (Loksa vald)
2006 Ants Pak, Kadarbiku talu (Saue vald)

EST