Harjumaal valitakse taas Aasta tegijaid 2018

PRESSITEADE

Tallinnas, 19.09.2018

Aasta tegija otsib kandidaate!

Harjumaa aasta tegijale saab esitada kandidaate, kes on silma paistnud 2018. aastal tähelepanuväärse panusega maakonna arengusse. Tublimaid tegijaid võib tunnustamiseks esitada üksikisikuna, sõprus- või kogukonnaga, omavalituse või ühenduse poolt seitsmes erinevas kategoorias. Tunnustused antakse välja kodanikuühiskonna nädala – Ühisnädala raames.

HEAKi juhatuse liige Demis Voss tõdeb: „Tunnustamine on väga lihtne liigutus, kuid tunnustatu jaoks ääretult motiveeriv ja inspireeriv. Kõikide tegude taga on inimene ja väikesed jõed teevad suure vee.“

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit ning Kodukant Harjumaa ootavad kandidaate Aasta tegija konkursile. „Mul on hea meel näha, et oleme kolme asutuse vahelist koostööd jätkamas – selles peitub edu!“ ütleb Harjumaa Omavalitsuste Liidu tegevdirektor Joel Jesse. Tema arvates on äärmiselt oluline märgata ja tunnustada Harjumaa inimesi, kes on oma tegemiste ja tegudega silma paistnud. Jesse lisab: „Need inimesed inspireerivad nii meid kui teisi olema sama tublid, aktiivsed ja tegusad oma tegemistes.“

Kandidaate saab esitada 22. oktoobrini HEAK veebilehekülje kaudu: www.heak.ee /Aasta tegija seitsmes kategoorias: aasta küla, aasta sädeinimene, aasta tegu, aasta tervisetegija, parim tervist edendav idee, särav kodanikuühendus, võimekas kodanikuühendus.

Tunnustused antakse üle 29.novembril Kose kultuurikeskuses.

Aita leida ja tunnustada Harjumaa parimaid tegijaid!

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit ja Kodukant Harjumaa tunnustavad silmapaistvaid tegusid Harjumaal ning inimesi, kodanikuühendusi ja ettevõtteid, kes on panustanud maakonna arengusse. Kõige pikema traditsiooniga, aastast 2003, on Kodukant Harjumaa poolt algatatud sädeinimese tunnustamine.

Lisainfo:
Külli Vollmer
Aasta tegija konkursi eestvedaja
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
5114027
kylli@heak.ee