Kestlikkuse teemapäev loodusturismi ettevõtjale

Eesti turismistrateegia 2021–2025 tootearenduse ja sihtkohaarenduse üheks läbivaks tegevussuunaks on rohepööre, et Eesti koguks välisriikides tuntust kestliku turismisihtkohana. See omakorda aitab kaasa turismiettevõtete rahvusvahelise konkurentsivõime kasvule ja lisandväärtuse kasvule.

Hea loodusturismiettevõtja või loodusgiid Harju-, Rapla ja Läänemaal!

Meil on rõõm kutsuda sind osalema meie põnevale ja informatiivsele kestlikkuse ja looduse teemapäevale! Praktiline ja samas inspireeriv päev on loodud sinu ja su ettevõtte vajadusi silmas pidades, et aidata sul paremini mõista kestlikkuse teemat.

Kuupäev: 10. novembril Harjumaal  Anija vallas Villa Pillapalus.

Seminariosa esinejad:
Jana Kutšinskaja ja Ilona Kbejan, Visit Estonia turismiosakond, turunduse valdkonnast.
Keskkonnaekspert Kadri Kalle
Loodusgiid ja fotograaf Romet Vaino, Metaloodus OÜ

Päevakava on järgmine ning liituda võib ka vaid seminariosale pealelõunal:

10.00 Siirdume koos retkejuht Marilin Pehkaga (Eesti Loodusturismi Ühingu projektijuht ja vabakutseline retkejuht Prangli Travelile ja VisitKorvemaa piirkonnas) loodusmatkale (u 2-3 tundi) algusega Villa Pillapalu juurest. Rabamatka teemadeks on raba tähtsus täna ja ajalooliselt, kohalikud lood ja legendid, toimetulek rabamaastikul. Tunnetame oma tajusid ning aktiveerime meeli. Osalejatel on võimalus jagada üksteisega oma kogemusi nii matkajana kui teenusepakkujana. Matkal võtame hetke tee ja suupiste jaoks.
Riietuda mugavalt ja vastavalt ilmale.

13.00 Soe lõuna matkalistele Villa Pillapalus

14.00 jätkub seminari osa. Liituda võib registreerimisel ka vaid seminariosale.
Kohvipaus ruumis, osalejad saavad oma varusid jooksvalt täiendada.

  • Visit Estonia, Jana Kutšinskaja ja Ilona Kbejan. FAM- ja pressireisi korraldamine korraldaja vaates, millised on selle sihtrühma klientide vajadused, ootused, võimekus ning mida soovib Visit Estonia edasi anda läbi meie pressireisi. VE sõnumistrateegia, mille läbiv teema on kestlikkus.
  • Kestlikkuse mõtestamine keskkonnaekspert Kadri Kalle ja publiku ühise vestlusringina.  Mis on kestlikkus turismisettevõtja jaoks?
  • Inspiratsiooniesineja Romet Vaino, Metaloodus OÜ. Matkamise, looduse ja liikumise mõju inimesele endale ja loodusele.

Päeva lõpp orienteeruvalt 17.00

Osavõtt seminarist on tasuta, kuid osalejate arv on piiratud, seega palume registreerida end õigeaegselt. Registreerimine on lõppenud.

See on suurepärane võimalus suhelda teiste loodusturismiettevõtjatega, õppida uusi asju ning leida inspiratsiooni oma teenuste edendamiseks. Ära jäta seda võimalust kasutamata!

Ürituse korraldaja on Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO läbi Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse.

Kontakt:
Anneliis Jool
Tel.+372 52 71634
anneliis@heak.ee