Uudised

15. veebr. 2018

Kodukant avas kogukondade kingituste taotlusvooru

Kodukant avas kogukondade kingituste taotlusvooru, kuhu oodatakse taotlusi linna- ja maakogukondadelt 1- 12. märtsini. Küsida saab kuni 5000 eurot. Toetatakse maa- ja linnakogukonnapõhiseid algatusi, tegevusi, investeeringuid, mis on kogukonna eri vanuse ja tegevusalaga liikmeid ühendavad ning kaasavad maksimaalselt kohalikku kogukonda korraldusprotsessi ja läbiviimisse. Oodatud on projektid, mis väärtustavad paikkonna eripära või traditsioone või on seotud selle paiga elu- või looduskeskkonnaga või mis väärtustavad paiga minevikku, olevikku ja tulevikku.
15. veebr. 2018

Vabaühenduste omatulu teenimise programmi koolitus Irus

Vabaühenduste omatulu teenimise programm on täna jõudnud Iru Ämma Klubisse, kus Kristjan Otsmanni eestvedamisel õpitakse tõhustama meeskonnatööd.
14. veebr. 2018

Vabanes paar kohta koolitusele “Eelarve ja …

Vabanes paar kohta koolitusele "Eelarve ja raamatupidamine MTÜs". Nii hea koolitajaga nii head koolitust niipea tulemas ei ole :-) Ja seda kõigest 25 euro eest, kuna meie koolitust toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital!
13. veebr. 2018

MTÜ uudiskiri 13.02.2018

Uudiskirja saad lugeda SIIT
30. jaan. 2018

MTÜ uudiskiri 30.01.2018

Uudiskirja saad lugeda SIIT
26. jaan. 2018

Ensejuhtimine vabaühenduse töös

Lisasime vabaühenduste koolituskavva veel ühe koolituse, mis toimub 6.märtsil ja on seekord suunatud MTÜde aktiivsetele liikmetele, kes tihtipeale oma aktiivuses unustavad endasse vaadata ning oma tunnetega tegeleda. Et olla veelgi parem meeskonnaliige, tulla toime pingetega ja saavutada kontroll oma tunnete üle, siis tule Enesejuhtimise koolitusele. Koolitaja on Jaanus Kangur.
16. jaan. 2018

MTÜ uudiskiri 16.01.2018

AVA UUDISKIRI SIIT
11. jaan. 2018

Algas vabaühenduste omatulu teenimise tugiprogramm

Algas vabaühenduste omatulu teenimise tugiprogramm. Kokku osaleb esimeses programmis kümme Harjumaa vabaühendust 20 osalejaga. Programm koosneb kümnest moodulist, mis sisaldab nii koolituspäevi, õppereisi, praktikat ja mõju hindamist. Programmi jooksul valmib ühendustel äriplaan. Programm saab teoks tänu meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Vabaühenduste omatulu teenimise tugiprogramm” tegevuste elluviimist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Harjumaa Omavalitsuste Liit.
10. jaan. 2018

Vaata, milliseid koolitusi me lähiajal pakume

Vaata, milliseid koolitusi pakume lähiajal nii Harjumaa vabaühendustele kui ka noortele ja noorte juhendatele. Olete oodatud osalema ja infot jagama! 18/01/2018 Projektikoostamise töötuba Keila ja Vasalemma noortele 25/01/2018 Koolitus: Elujõulise MTÜ kavandamine ja juhtimine 01/02/2018 Projektikoostamise töötuba noortele 16/02/2018 Ettevõtlusküla koolitus noorte juhendajale 27/02/2018 Ettevõtlusküla koolitus noortele 27/02/2018 Koolitus: Eelarve ja raamatupidamine MTÜs 14/03/2018 Meedia - sõber või vaenlane? Lisainfo:
4. jaan. 2018

Oled äsja asutanud MTÜ või asunud täitma juhatuse liikme kohustusi

Oled äsja asutanud MTÜ või asunud täitma juhatuse liikme kohustusi? Sellisel juhul on meil pakkuda Sulle sobiv koolitus 25.jaanuaril, kus saad hea pildi juhatuse liikme vastutusest, õigussuhetest, tegevuse planeerimisest jms.
2. jaan. 2018

2018 aasta esimene uudiskiri vabaühendustele

2018 aasta esimene uudiskiri vabaühendustele on ilmunud. Kui sa pole saajate listis, loe siit.
14. dets. 2017

Juba homme on jõulukampsuni päev

Juba homme on jõulukampsuni päev, kus osaleb nii HEAK kui kõik teised maakondlikud arenduskeskused, aga ka teised vahvad organisatsioonid. Tule kampa ja teeme koos head. Rohkem infot:
6. dets. 2017

Omatulu teenimise tugiprogramm!

Erakordne võimalus osaleda kümnel Harjumaa vabaühendusel omatulu teenimise tugiprogrammis! HEAK ise korraldab ja kaasab oma ala parimad koolitajad. Kandideerimiseks saab ankeete täita 10.detsembrini. Alustame juba 11.jaanuaril 2018.
28. nov. 2017

MTÜ uudiskiri 28.11.2017

Mitmed taotluste tähtajad, põnevad sündmused. Loe lisaks.
28. nov. 2017

Jõulukampsuni päev 15.12.2017

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest päevast, mil ühest väikesest repliigist läks „lumepall“ veerema – nii, nagu meil MAKis ikka juhtub… Millest saavad alguse parimad äriideed? Ikka vajadusest. Nii sündis ka heategevusliku jõulukampsuni päeva maaletoomise idee. Oli vajadus - tuua pimedasse külma talveaega pisut värve ning rõõmu (kanname lõbusaid jõulukampsuneid) ja saada sooja (teeme head, sest headus teeb südame soojaks). Et MAKid on võrgustik, teeme head koos ja kutsume ka teisi kaasa lööma, sest üheskoos jõuab ju rohkem. Ja nii sündiski Jõulukampsuni päev, mis ühendab rõõmu ja headuse, lõbusa ja kasuliku, lustliku ja vajaliku. Kanname ühel detsembrikuu päeval lõbusaid jõulukampsuneid, jagame fotosid oma rõõmsast kollektiivist teistega ja toetame heategevusorganisatsiooni. Liitu Sinagi heategevusliku jõulukampsuni kampaaniaga!
25. nov. 2017

Toimus lõimumise häkaton

24-25.novembril Integratsiooni Sihtasutus ning Kultuuriministeerium korraldasid Lõimumise häkatoni, kus osales samuti 2 võistkonda, keda oma nõu ning suunamisega natuke toetas ka HEAK! Võitjad on selgunud! Tänu toredatele mentoritele, kes esitasid vahest keerukaid küsimusi, 4 meeskonda said kõige paremini arendada enda mõtteid ning vormistada neid projektidesse. MTÜ Youth Club Active ning MTÜ Youth progress, keda eriti toetas HEAK, said enda ideede realiserimiseks rahalist preemiat! Õnnitleme teisi võitjaid ning soovime kõigile edu projektide ellu viimisel!
24. nov. 2017

Harjumaa aasta tegijad said tunnustused kätte

Harjumaa aasta tegijad said tunnustused kätte Kiisa rahvamajas. Oli tore ja südamlik olemine. Aitäh osalejatele, õnnitlused Tegijatele!
23. nov. 2017

Ühisnädalat veavad MTÜde konsultandid

Käimas on Ühisnädal, mida veavad arenduskeskuste MTÜde konsultandil. Sel aastal tutvustatakse Ühisnädala Facebooki lehel kõiki arenduskeskuste MTÜ konsultante üle Eesti. Toome Sulle killukese harjukatest. Teiste kohta mine uudistama: https://www.facebook.com/uhisnadal/
22. nov. 2017

Naabrivalve kutsub häid ametnikke märkama

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub kõiki Eesti elanikke 20. novembrist kuni 26. novembrini osalema Hea Ametniku konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis ametnikke ning kutsutakse üles tähelepanu pöörama nende töö juures inimlikule küljele, mis tihtipeale bürokraatiasse kipub kaduma minema.
21. nov. 2017

Neljapäeval digitöötuba foto- ja videotöötlusest

Vabaühenduste Liit teatab, et uus digitöötuba ees ootamas juba sel nädalal, neljapäeval, 23. novembril vahemikus kl 16-17. Kui seni oled kimpus olnud telefonis või arvutis fotode töötlemisega, sobivate kaadrite loomise ja valimisega või hoopis soovid iseseisvalt vahvaid lühivideosid kokku panna, siis see nutika foto- ja videotöötluse veebiseminar ongi mõeldud just Sulle! Koolituse viib läbi Tallinna Ülikooli haridustehnoloog ja sisekoolitaja Veronika Rogalevitš. Hea, kui veebiseminari ajal on lisaks arvutile käepärast ka nutitelefon või tahvel, kuid saab osaleda ka siis, kui olemas vaid arvuti. Registreerumine ja info, kuidas ees ootavaks veebiseminariks end ja seadmeid ette valmistada ning milliseid rakendusi õpime, leiad töötoa kirjeldusest www.heakodanik.ee/digivoimekus/ajakava lehel.
EST