Kõik uudised

23. veebr. 2018

Meil oli täna HEAKis kontorikoera tööd …

Meil oli täna HEAKis kontorikoera tööd proovimas berni alpi karjakoer Miku. Ta sobiks meile hästi, kuid Miku otsustas siiski jätkata oma senist tegevust koduvalve valdkonnas. ;)
22. veebr. 2018

Veel on vabu kohti Harjumaa tootmisettevõtete …

Veel on vabu kohti Harjumaa tootmisettevõtete arenguprogrammis, mis alustab 14. märtsil. Tootmisettevõtja, ära jää väärt võimalusest ilma: lisaks koolitusele toimuvad arutelud, praktilised harjutused ja ettevõtete külastused, mis võimaldavad saada väärt mõtteid ja tagasiside oma ettevõtte arendamiseks. Programmi maksumus osaleja kohta kokku vaid 250 EUR, ülejäänu katab Euroopa Regionaalarengu Fond (tegu on vähese tähtsusega abiga).
22. veebr. 2018

“Ära muretse enda ehitatud õhulosside pärast. …

"Ära muretse enda ehitatud õhulosside pärast. Need on täpselt seal, kus need olema peavad. Nüüd pane nende alla vundament." - Henry David Thoreau Ideed ei maksa midagi aga kui ettevõtluskogemus puudub, siis teostus võib vabalt ka omadega rappa minna. Seega kui tahad oma idee risti-põiki läbi mõelda ja äri(plaani)ks vormistada, siis tule alustava ettevõtja baaskoolitusele. Lisaks kasulikele teadmistele garanteerin Sulle hulga potentsiaalseid koostööpartnereid!
21. veebr. 2018

Järgmine nädal on koolivaheaeg. Kutsume endaga …

Järgmine nädal on koolivaheaeg. Kutsume endaga 9.-12.klasside noori Tartusse kaasa, kus Ettevõtlusküla teeb põneva rollimängu, et noored saaksid aimu ettevõtlusest ja kasumi teenimisest. Samuti tutvume inspireeriva Spark majaga. Noored midagi tasuma ei pea. Kiirustage neid registreeruma!
20. veebr. 2018

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) Tule tee oma äri plaan! Esimene grupp alustab juba 1. märtsil.
19. veebr. 2018

• Miks on enesejuhtimine üks isiksusliku …

• Miks on enesejuhtimine üks isiksusliku küpsuse põhilisi tunnuseid? • Kuidas enda tunnete mõistmine aitab suurendada teadlikkust enda tegelikest vajadustest ning leida otsemaid teid nende rahuldamiseni? • Kuidas vähendab tunnete mõistmine mentaalset vägivalda ning parandab seeläbi töökeskkonda ja omavahelisi suhteid meeskonnas? • Miks on kasulik võtta vastutus enda tunnete eest? • Kuidas emotsionaalne teadlikkus ja võimekus ennast juhtida suurendab meie mõjukust ja seeläbi edu läbirääkimistel, juhtimis ülesannet sooritamisel ja muudab meid üldiselt meeldivamaks inimeseks? • Kuidas enda tundeid dekodeerida? • Kuidas arendada endas adekvaatset eneseempaatiat (self-compassion)? • Milline on lihtne, ent tõhus probleemilahendus mudel? • Kuidas endast pingeid kiiresti maha laadida?
16. veebr. 2018

Omatulu teenimisel on oluline meeskond ja …

Omatulu teenimisel on oluline meeskond ja võrgustik. Koolitus Irus oli väga inspireeriv. Lõunasöök Ämma kuju juures päädis kujule pärja pähepaneku ja osalejate ühispildiga.
15. veebr. 2018

Kodukant avas kogukondade kingituste taotlusvooru

Kodukant avas kogukondade kingituste taotlusvooru, kuhu oodatakse taotlusi linna- ja maakogukondadelt 1- 12. märtsini. Küsida saab kuni 5000 eurot. Toetatakse maa- ja linnakogukonnapõhiseid algatusi, tegevusi, investeeringuid, mis on kogukonna eri vanuse ja tegevusalaga liikmeid ühendavad ning kaasavad maksimaalselt kohalikku kogukonda korraldusprotsessi ja läbiviimisse. Oodatud on projektid, mis väärtustavad paikkonna eripära või traditsioone või on seotud selle paiga elu- või looduskeskkonnaga või mis väärtustavad paiga minevikku, olevikku ja tulevikku.
15. veebr. 2018

Alustavatele ettevõtjatele

Alustavatele ettevõtjatele suunatud koolitushooaeg algab juba märtsis!
15. veebr. 2018

Äridelegatsioon Taani 18.-20. aprillil 2018

18.-20. aprillil 2018 korraldab Taani-Eesti Kaubanduskoda koos EASiga ettevõtjate kontaktreisi Taani. Match-making üritused toimuvad kahes linnas: Odense ja Nästved. Kohtumistele oodatakse osalejaid veel ka Saksamaalt, Norrast, […]
15. veebr. 2018

Vabaühenduste omatulu teenimise programmi koolitus Irus

Vabaühenduste omatulu teenimise programm on täna jõudnud Iru Ämma Klubisse, kus Kristjan Otsmanni eestvedamisel õpitakse tõhustama meeskonnatööd.
15. veebr. 2018

18.-20. aprillil 2018 korraldab Taani-Eesti …

18.-20. aprillil 2018 korraldab Taani-Eesti Kaubanduskoda koos EASiga ettevõtjate kontaktreisi Taani. Match-making üritused toimuvad kahes linnas: Odense ja Nästved. Kohtumistele oodatakse osalejaid veel ka Saksamaalt, Norrast, Rootsist ja Soomest. Delegatsioon ei ole sektoripõhine. Ettevõtteid oodatakse erinevatest ärivaldkondadest alates toiduainetööstusest ja logistikast kuni IT-lahenduste ja allhankeni. Kõigi registreeritud ettevõtete nimed ja tutvustus avaldatakse sündmuse veebisaidil pärast registreerimistähtaega. Edastatud teavet kasutatakse match-makingu toetamise eesmärgil. Osalustasu on 500€, millele lisandub kulu lennupiletitele. Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus saab projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm”* abil toetada Harjumaa ettevõtete osalustasu katmist, kuid selle võimaluse väljaselgitamiseks palume ühendust võtta: Ille Metsla Ettevõtluskonsultant e-mail: ille[ät]heak.ee Tel: 517 7246 * Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm” tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
14. veebr. 2018

Vabanes paar kohta koolitusele “Eelarve ja …

Vabanes paar kohta koolitusele "Eelarve ja raamatupidamine MTÜs". Nii hea koolitajaga nii head koolitust niipea tulemas ei ole :-) Ja seda kõigest 25 euro eest, kuna meie koolitust toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital!
14. veebr. 2018

HEAK artiklisari: “Tasuta lõunate” anatoomia

“Leidsin järjekordse tasuta koolituse!” hõiskas hiljuti üks osaleja sotsiaalmeedias. Jah, osaleja tõesti selle eest ei maksnud, kuid … Kuidas mõõta asjade väärtust ehk millised on „tasuta lõunad“* […]
14. veebr. 2018

“Leidsin järjekordse tasuta koolituse

“Leidsin järjekordse tasuta koolituse!” hõiskas hiljuti üks osaleja sotsiaalmeedias. Jah, osaleja tõesti selle eest ei maksnud, kuid … Kuidas mõõta asjade väärtust ehk millised on „tasuta lõunad“* tegelikult?
13. veebr. 2018

MTÜ uudiskiri 13.02.2018

Uudiskirja saad lugeda SIIT
12. veebr. 2018

On avatud registreerimine Harjumaa tootmisettevõtete arenguprogrammi

On avatud registreerimine Harjumaa tootmisettevõtete arenguprogrammi II koolitusgruppi! 7 moodulist koosnev koolitusprogramm, mille lahutamatuks osaks on arutelud, praktilised harjutused ja kogemuste vahetamine, algab 14. märtsil ja selle maksumus on vaid 250 EUR/osaleja, sest enamus kulusid katab Euroopa Regionaalarengu Fond!
12. veebr. 2018

On avatud registreerimine Harjumaa …

On avatud registreerimine Harjumaa tootmisettevõtete arenguprogrammi II koolitusgruppi! 7 moodulist koosnev koolitusprogramm algab 14. märtsil ja selle maksumus on vaid 250 EUR/osaleja, sest enamus kulusid katab Euroopa Regionaalarengu Fond!
12. veebr. 2018

Hea uudis: Tootmisettevõtted saavad eriti soodsa elektrihinna

Hea uudis! Rahandusministeerium saatis valitsusele heakskiitmiseks eelnõu, mille alusel saavad energiamahukad töötleva tööstuse või infoalase tegevuse sektori ettevõtjad teatud tingimustel tarbida elektrit soodsama aktsiisimääraga – 0,5 eurot megavatt-tunni kohta. https://majandus24.postimees.ee/4406399/tootmisettevotted-saavad-eriti-soodsa-elektrihinna?utm_source=sendsmaily_est&utm_medium=email&utm_content=4406399&utm_campaign=nl_20180212
7. veebr. 2018

Kas Sina tead, mis on tööanalüüs ja ettevõtja …

Kas Sina tead, mis on tööanalüüs ja ettevõtja väärtuspakkumine ning kuidas see mõjutab värbamist? Sellest ja paljust muust, mis puudutab uue töötaja otsimist, räägib 8. märtsil Hanna Jõgi, kes tegutseb coachina ja juhib personalijuhtimise teenuseid ning koolitusi pakkuvat ettevõtet PersonaliDisain, olles seeläbi personalijuhtimise partneriteks erinevatele väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele
EST