Kõik uudised

16. okt. 2017

2.novembril toimub Tallinnas Eesti …

2.novembril toimub Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu väikeses saalis (Tõnismägi 2) KÜSKi arenguhüppe taotlusvooru infopäev ja koolitus ühingu eesmärkidest ja arenguvajadusest. Oled oodatud infopäevale registreeruma ja osalema! https://goo.gl/BNTWim
12. okt. 2017

Ootame Harjumaa 9.-12.klasside noori osalema …

Ootame Harjumaa 9.-12.klasside noori osalema noorteprogrammi koolitustes. Juba järgmisel nädalal on koolitused õpilasfirmade loomise teemadel, koolitaja on Siim Kasari HEAkist ja ülejärgmisel nädalal turundusest, koolitaja Andres Kuusik Tartu Ülikoolist. Vaata: https://www.facebook.com/pg/harjumaaettevotlikkus/events/
11. okt. 2017

Ka sel aastal on tulemas Startup Day Tartus. …

Ka sel aastal on tulemas Startup Day Tartus. Seekord AHHAA keskuses, 8.detsembril. Kiirustage pileteid ostma!
9. okt. 2017

Ootame alustavaid vabaühendusi infoseminarile …

Ootame alustavaid vabaühendusi infoseminarile 30.oktoobril kell 15:00-18:00 Omavalitsusmajja. Seminar on tasuta, ent registreerumine vajalik!
6. okt. 2017

Harjumaa Aasta Ettevõte 2016 Ettevõtluse Auhind 2017 nominentide hulgas

Eile, 5. oktoobril tunnustasid  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Nordea Kontserdimajas pidulikul auhinnagalal Eesti silmapaistvamaid ettevõtteid. Aasta piirkonna ettevõte kategooria nominentide hulgas oli ka eelmisel aastal […]
6. okt. 2017

Siim Kasari: Kuidas kasvavad ettevõtlikud inimesed?

Kuidas sünnivad ja kasvavad ettevõtlikud inimesed, küsib Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse noorte koordinaator Siim Kasari? Igaüks vajab tema sõnul teadmiste omandamisel teooria kõrval juhendamist, innustamist, vahel […]
6. okt. 2017

Ettevõtluse Auhind 2017 aasta piirkonna ettevõte …

Ettevõtluse Auhind 2017 aasta piirkonna ettevõte kategooria nominentide hulgas oli ka eelmisel aastal Harjumaa Aasta Ettevõtteks valitud Tiptiptap OÜ. Palju õnne!
6. okt. 2017

Ettevõtlusnädala lõpunootideks. …

Ettevõtlusnädala lõpunootideks. Kuidas sünnivad ja kasvavad ettevõtlikud inimesed, küsib Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse noorte koordinaator Siim Kasari? Igaüks vajab tema sõnul teadmiste omandamisel teooria kõrval juhendamist, innustamist, vahel ka tagasihoidmist.
5. okt. 2017

KÜSKi järjekordne arenguhüppe taotlusvoor on …

KÜSKi järjekordne arenguhüppe taotlusvoor on avatud. Taotlusi oodatakse 11.jaanuariks. Infopäev Tallinnas toimub 2.novembril.
4. okt. 2017

Harjumaal valitakse taas Aasta tegijaid

PRESSITEADE Tallinnas, 04.10.2017 Harjumaal valitakse taas Aasta tegijaid Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) kuulutas välja konkursi leidmaks 2017.aasta Harjumaa tublimaid tegijaid kategooriates aasta ettevõte, aasta väikeettevõte, […]
3. okt. 2017

Alustas Harjumaa Giidide koolitusprogramm

  HEAK korraldab oktoobris-novembris Harjumaa giididele koolitussarja, mille peamine eesmärk on panna alus Harjumaa giidide koostööle ja võrgustumisele. Koolitusel osalevad juba tegutsevad giidid erinevatest Harjumaa piirkondadest. […]
3. okt. 2017

Täna algas Harjumaa tootmisettevõtete …

Täna algas Harjumaa tootmisettevõtete arenguprogramm, mille eesmärgiks on Harjumaa väikeettevõtete juhtimise ja tootmise efektiivsuse suurendamine. Programmi viib läbi Jari Kukkonen, kes esimesel korral räägib strateegilisest juhtimisest ja planeerimisest.
3. okt. 2017

MTÜ uudiskiri 03.10.2017

Toimekat ettevõtlusnädalat! Ka kodanikuühiskonnal tasub silmad-kõrvad lahti hoida ning olla kursis, kuidas ettevõtjad tegutsevad, mis suunda hoitakse ja millest rohkem kõneldakse.   HEAKi UUDISED 27.oktoober kell […]
2. okt. 2017

Aeg on jälle avarama pilguga Harjumaal ringi …

Aeg on jälle avarama pilguga Harjumaal ringi vaadata! Aasta tegija 2017 konkurss ootab aasta kodanikuühenduse, sädeinimese, ettevõtte, väikeettevõtte, toetaja ja aasta teo kandidaate. Sa ju tunned parimaid tegijaid! Esita ta HEAKi kodulehe kaudu tunnustamisele.
2. okt. 2017

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

28. sept. 2017

Facebook on aastatega kasvanud üheks kõige …

Facebook on aastatega kasvanud üheks kõige olulisemaks turundusplatvormiks. Tänaseks on seal üle 1.8 miljardi igapäevase kasutaja ja Eestis on võimalik rohkem kui 50% elanikest kätte saada Facebooki platvormide vahendusel. See võimaldab noortel väga lihtsalt enda ettevõtet alustada või promoda enda tegemisi. Kuid tihti jääb mureks, kui palju ja mida teha sotsiaalmeedias, et saavutada ettevõtte eesmärke. Facebooki konto olemasolust üksi ei piisa. Kursusel räägime, kuidas Facebooki võimalusi võimalikult hästi ära kasutada ja millised on ohud, kui alustad enda või enda ettevõtte promo sotsiaalmeedias. Samuti õpime, kuidas sotsiaalmeedia turundust automatiseerida ning tulemusi analüüsida. Samuti käime läbi, kuidas Facebook aitab teil võimendada teie muid tegevusi. Olgu selleks siis veebilehel blogi pidamine või Youtubes videode tegemine. Kursuse lõppedes on teil ülevaade, mida Facebookis teha ja milline on kõige parem lahendus just teie enda brändi arendamisel või ettevõtte alustamisel. Registreerumine ankeedi kaudu: https://goo.gl/tqJ1Gs Koolituse läbiviija Ivar Krustok on töötanud üle 6 aasta digitaalmeedia valdkonnas ja töötanud koos mitmete rahvusvaheliste ettevõtetega nt Carlsberg, Nissan, McDonalds, Sony jpt. Lisaks mitmete Eesti brändidega nagu LHV, Haapsalu Uksetehas, Pro Optika, Premia jpt. Viimased 2.9 aastat töötas Ivar Nexdis digitaalmeedia juhina ja eelnevalt rahvusvahelises meediaagentuuri ketis OMD. Lisaks on Ivar tootejuht ettevõttes Frank, mille eesmärk on pakkuda väikeettevõtetele võimalikult lihtsat turundusplatvormi. Nüüd töötab Ivar Ekspress Meedias tootearenduse ja analüütika osakonna juhina. Lisaks eraettevõtlusele on Ivar andnud ka Interneti turunduse ainet Tallinna Ülikoolis. Kursuse eesmärk oli tutvustada õpilastele Interneti turundus baasteadmisi. Koolitus toimub "Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele" raames. Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK). Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.. Programmis osalemine on noortele TASUTA!
27. sept. 2017

25.-26. septembril toimus Harju- ja Raplamaa …

25.-26. septembril toimus Harju- ja Raplamaa ettevõtjate kontaktreis Soome koos allhankemessi Alihankinta külastusega. Osalejatel oli võimalik saada uusi teadmisi ja kontakte nii teiste osalejate kui messil esindatud ettevõtete hulgast. Võimalust selleks kasutati aktiivselt ja esialgse tagasisidena öeldi tagasiteel, et sõlmitud on ka esimesed tehingud. Meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" perioodil 2017 - 2023 projekti "Väikeettevõtja kasvuprogramm" tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
25. sept. 2017

Mis on õpilasfirma/mis on minifirma? …

Mis on õpilasfirma/mis on minifirma? Kuidas luua oma õpilasfirmat? Ajurünnak ja kõik oluline õpilasfirmadest. Läbiviija Siim Kasari on Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse töötaja ja õpilasfirmade juhendaja. Töötanud noortega alates 2009 nii koolis kui erinevate projektide raames. Registreerimine: https://goo.gl/PrF1Kx Koolitus toimub "Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele" raames. Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK). Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.. Programmis osalemine on noortele TASUTA!
25. sept. 2017

Kumb oli enne – kas muna või kana ehk kas …

Kumb oli enne - kas muna või kana ehk kas kõigepealt peab olemas olema toode ja alles siis publik (klient), kellele seda müüa? Kui keegi kordab sulle päevast päeva „osta, osta, osta....“ - kas sa siis ostad või tunned et see on eilne päev? Või kui keegi on samale ideele juba tulnud ja toode on turul olemas – kas siis peaks alla andma? Ja kui paju raha sul üleüldse on (vaja)? Kas sa tormad idee tekkides seda kohe teoks tegema või võtad enne hoo maha ja vaatad teoorias, kuidas minna võiks? Ehk räägime sellest, miks äriplaani koostamine võib olla kui raha leidmine maast. Registreerimine https://goo.gl/J8Yfn6 Töötuba viib läbi Ille Metsla, kes on alates 2008 aastast nõustanud sadu alustavaid ja tegustevaid ettevõtjaid äriplaanide koostamisel, seda nii eraturul tegutsevas konsultatsiooniettevõttes kui maakondlikes arenduskeskustes töötades. Talle meeldib kui tegevuse käigus on võimalik ka endal midagi õppida ja seetõttu on ta muuhulgas löönud vabatahtlikuna kaasa mitmes projektis – turundanud sotsiaalmeedias restorani, olnud assistendiks Euroopa Innovatsiooniakadeemias, tegelenud lastele suunatud heategevusega jne. Töötuba toimub "Ettevõtlusõpe ning ettevõtlikkuse programm 15.-24.aastastele Keila ning Vasalemma noortele" raames. Programmi viib ellu Keila ja Vasalemma noortekeskus koostöös SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega (HEAK). Koostöös toimuvat noorsootöö arendamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames. Programmis osalemine on noortele TASUTA!
25. sept. 2017

Algas Harju- ja Raplamaa ettevõtjate kontaktreis …

Algas Harju- ja Raplamaa ettevõtjate kontaktreis Soome koos allhankemess Alihankinta külastusega. Hetkel toimub sissejuhatav seminar laevas.
EST