Kõik uudised

17. apr. 2018

Lehetu Külaseltsi eestvedajad Olvia ja Elvi …

Lehetu Külaseltsi eestvedajad Olvia ja Elvi käisid Kadilas (Vinni vald). Kaili ja Leeni andsid põhjaliku ülevaate oma tegemistest. Annika ja Külli HEAKist olid ka kohal.
15. apr. 2018

MTÜ uudiskiri 10.aprill 2018.

MTÜ uudiskiri 10.aprill 2018.
14. apr. 2018

Harjumaa ja Põlvamaa harrastusteatri tegijad …

Harjumaa ja Põlvamaa harrastusteatri tegijad kogemusi jagamas. MTÜ Tuulekell (Margit ja Mait Eerik) külas Lutsu teatril (Janno Rüütle). Tore, et HEAKi programmi kaudu teineteise olemasolust teada saadi. Ühist oli oi kui palju!
12. apr. 2018

Mikroettevõtja arenguprogramm

Mikroettevõtja arenguprogramm: Kuidas finantsaruanded peegeldavad minu ettevõtet ja aitavad teha häid juhtimisotsuseid?
12. apr. 2018

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

EEA and Norway Grants Estonia Public and Private Digital Leadership Summit in Tallinn ja Norwegian-Estonian Business Forum 25.-26. aprillil 2018 külastavad Eestit Tema Kuningliku Kõrgus Norra […]
11. apr. 2018

Kuidas asendada asendamatut spetsialisti? Toomas …

Kuidas asendada asendamatut spetsialisti? Toomas Roolaid ja Aune Lillemets koolitavad. Kandideerimine 20.aprillini. Koolitus sobib väiksemale vabaühendusele, mille tegevus sõltub tugevalt 1-2 inimese ekspertteadmistest.
11. apr. 2018

Arengukoostöö ümarlaud kutsub Eesti …

Arengukoostöö ümarlaud kutsub Eesti ettevõtteid, vabaühendusi ja riigiasutusi kestliku arengu koalitsiooni.
11. apr. 2018

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Soovid teada, kuidas juhtida tootearenduse protsessi ja uue tootega edukalt turule siseneda? Tule ühepäevasele praktilisele koolitusele “Plaanist müügigini ehk tootearenduse protsessi juhtimine” ja saa […]
11. apr. 2018

Praxis kutsub nii riigi kui kohalike omavalitsuste …

Praxis kutsub nii riigi kui kohalike omavalitsuste asutuste ning vabaühenduste esindajaid poliitikakujundamise baaskoolitusele.
9. apr. 2018

Mikro- ja väikeettevõtja arengut toetavate tugiteenuste vajalikkuse uuring

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus arendab teenust, mille osana luuakse väliste partnerite võrgustik, kes saavad ettevõtjaid erinevate spetsiifiliste teemade puhul nõustada ja seeläbi aidata luua lisandväärtust. Tegevuse […]
9. apr. 2018

Hea Harjumaa ettevõtja

Hea Harjumaa ettevõtja! Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus arendab teenust, mille osana luuakse väliste partnerite võrgustik, kes saavad ettevõtjaid erinevate spetsiifiliste teemade puhul nõustada ja seeläbi aidata luua lisandväärtust. Tegevuse peamine sihtrühm on Harjuma mikro- ja väikeettevõtjad. Teenuse paremaks arendamiseks ja sihtrühma vajaduste kaardistamiseks viib HEAK läbi uuringu tugiteenuste senise kasutamise ja tulevikuvajaduste kohta. Vastused ja uuringu tulemused jäävad konfidentsiaalseks ning neid kasutatakse uue teenuse loomisel ekspertgrupi kohtumistel. Samuti kasutatakse konfidentsiaalselt osa andmeid Tartu Ülikooli üliõpilase lõputöös “Mikroettevõtete tugiteenuste vajadus ja kasutamine Harju maakonna näitel”, mille autor on HEAKi noorte koordinaator Siim Kasari. Küsitlus koosneb 13 küsimusest ning suletakse 19. aprillil 2018.
5. apr. 2018

Ettevõtluskonsultandid Eduard ja Ille käisid …

Ettevõtluskonsultandid Eduard ja Ille käisid Kiili ettevõtjatele HEAKi teenuseid tutvustamas
5. apr. 2018

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus – Enterprise Estonia Euroopa Kosmoseagentuuri hankekeskkonnas on avatud mitmeid suuri ja põnevat hankeid, milles Eesti ettevõtted ja teadusasutused saavad osaleda.
4. apr. 2018

KOP ehk Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev …

KOP ehk Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev 9.aprillil kell 13:00 Omavalitsusmajas (Sirge 2 Tallinn). Registreeru http://www.hol.ee/374
4. apr. 2018

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK) …

Norwegian Embassy in Tallinn Kutsume teid Norra -Eesti Ärifoorumile! ????????️????????️ 25.-26. aprillil 2018 külastavad Eestit Norra kroonprints ja kroonprintsess. Seoses visiidiga toimub Norra ja Baltiriikide ettevõtete […]
2. apr. 2018

Väljaspool Tallinna tegutsevad ettevõtted saavad …

Väljaspool Tallinna tegutsevad ettevõtted saavad hakata Kredexilt taotlema kuni 30 000 euro suurust toetust päikesepaneelide soetamiseks - toetust rahastatakse riigieelarvest ja käesoleval aastal on selleks otstarbeks ette nähtud 1 400 000 eurot. https://www.err.ee/693319/riik-toetab-ettevotteid-paikesepaneelide-soetamisel-1-4-miljoniga
29. märts 2018

Arengukoostöö ümarlaua seminar Harjumaal.

5.aprill kell 11-14 Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn. Ootame kõiki huvilisi müüte murdma ning mõtisklema, kuidas muuta Harjumaa senisest kestlikumaks. Arengukoostöö Ümarlaua sündmustel pakutakse lihata toitu. Vajalik eelnev registreerumine!
29. märts 2018

MTÜ 27.03.2018 uudiskiri.

MTÜ 27.märtsi uudiskirjast leiad mitmeid koolitusi ja konkursside tähtaegu.
29. märts 2018

Turunduse koolitusel Vanamõisas pani Andres …

Turunduse koolitusel Vanamõisas pani Andres Kuusik osalejate silmad särama. Vabaühendustele on turundamisest praktilisi nõuandeid jagada ka Anneli Kanal ja Katrin Krausel.
28. märts 2018

Saksa-Balti Kaubanduskoda kutsub seminarile, kus …

Saksa-Balti Kaubanduskoda kutsub seminarile, kus keskendutakse teemale kuidas edukalt läbirääkimisi pidada. Räägitakse esmamulje tähtsusest ning usaldusest, kui kõigi suhete alusest. Kuidas ning milliste võtete abil saame tekitada teises pooles usaldust, seda kasvatada ning sõlmida kasulikke lepinguid. Kuidas pidada läbirääkimisi sakslastega ja milliseid nüansse nende usalduse võitmisel silmas pidada?
EST