Sotsiaalmeedia turundus õpilasfirmale

Õpilasfirmade turundustegevust toetav 45-minutiline praktiliste ülesannetega videokoolitus „Sotsiaalmeedia turundus õpilasfirmale“

Seda videot saab tasuta kasutada juhul kui õpilasfirmal või noorte grupil on vajadus teha turundustegevusi sotsiaalmeedia kanalites. Eeldus on, et õpilasfirma või noortegrupp on jõudnud oma toote või teenuse, idee genereerimisega niikaugele, et on olemas esialgne mõte, millega edasi minna.

Koolitusvideo mahub ühe akadeemilise tunni sisse ajaliselt aga sisult on jagatud 3 erinevasse temaatilisse osasse ja soovitame neid teemasid pigem eraldi omandada.
I osa (kestus 11:57) räägib ja paneb vastama sotsiaalmeediaga alustamise strateegilistele tegevustele. Millele on vajalik enne mõelda kui tegevustega alustatakse, et turundustegevus oleks jätkusuutlik ja edukas.
II osa (kestus 12:40)  tutvustab turu-uuringu teostamise vajalikkust ja info otsimise põhitõdesid ning mis saadud tulemustega peale hakata
III osa (kestus 15:03) on otseselt seotud oma kanali valimise ja loomisega.
Iga temaatilise osa sees on praktilised ülesanded ning lõpus on samuti praktiline ülesanne, mida on võimalik hiljem kontrollida.

 

Videol on eestikeelsed subtiitrid!

Loengu video