MTÜ uudiskiri 08.08.2017

Selle suve tähtsündmus toimub sel nädalal Paides – loomulikult Arvamusfestival! Sedakorda juba viies.

 

HEAKi UUDISED

8.septembril korraldab HEAK projekti koostamise koolituse. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn. Registreerimine kuni 2.septembrini. Osalustasu on 30 eurot.

15.septembril on Kohaliku Omaalgatuse Programmi (KOP) infopäev. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn. Infopäev on tasuta, vajalik eelnev registreerumine.

27.oktoobril kell 9:30-16:30 koolitus „Raamatupidamise ABC“. Koolitaja on Siiri Einaste. Registreeruda saab kuni 17.oktoobrini. Osalustasu on 65 eurot.

 

TÄHTAEGADE MEELDETULETUS

27.august on Noorte osaluse fondi V vooru taotluste esitamise tähtaeg. Toetatakse noorte osalusega seotud tegevusi, näiteks noortele uute osalusvõimaluste loomine, mõttetalgute korraldamine, noorte informeerimine kohalikest valimistest, osaluskogude koostöökohtumised, koolitused, seminarid, koosolekud jne.

1. septembriks saab heategevuslikult ja avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, sihtasutus või usuline ühendus, mis on tegutsenud vähemalt 6 kuud, esitada tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmise taotluse.

 

VALDKONNAS TOIMUV

11.-12.augustil kogunevad tuhanded inimesed Paidesse, et veeta nädalavahetus vahetades mõtteid ca 160 arutelus teemadel, mis varieeruvad haridusest majanduseni, pornotarbimisest veganismini. Algab viies Arvamusfestival.

15.augustini on võimalik hoogu anda vabatahtlike laada korraldamiseks. Anna oma panus, et väärt algatus teoks saaks! Ka väike summa loeb.

24.-25. augustil toimub Pärnu Vanakooli Keskuses vabatahtlike kaasajate akadeemia. Registreerimine hiljemalt 10. augustiks e-posti aadressil eha@kodukant.ee Osamaks 20 eurot.

29.augustil Lääne-Harjumaa suvelõpu kohvi- ja koostööõhtu Hatu mõisas. Registreerumine kuni 22.augustini. Koostööõhtu eesmärk on saada paremini tuttavaks piirkonna teiste ettevõtlike ja aktiivsete inimestega ning leida ideid ja ressursse oma ettevõtlusvaldkonna või kogukonna arendamise soovile. Vestlusi juhib organisatsioonide arengunõustaja Kaidi Peets.

Algab kandideerimine turundusprogrammi “Käsitöö Jõuluhitt 2017”. Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ootab viiekuulisse programmi kandideerima maailma paremaks muutvaid organisatsioone, kes teevad just jõuluperioodil müügiks sobilikku käsitööd (nt kaardid, kingitused). Koostöö eesmärgiks on suurendada osalevate organisatsioonide turundusvõimekust ning tulemusena tõsta toodete müügitulu.

 

IGIHALJAS

HEAKist saad nõu oma ühenduse administreerimiseks, arendamiseks ja juhtimiseks, projektitaotluste koostamiseks ning rahastajate leidmiseks.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiad maakondlike arenduskeskuste veebilehelt MAKIS.

MTÜde konsultandid

Maret ja Külli