MTÜ uudiskiri 21.06.2017

HEAKi UUDISED

Ilusat suve! Järgmised uudised potsatavad teie postkasti 11.juulil.

 

TÄHTAEGADE MEELDETULETUS

30. juuni on mittetulundusühenduste majandusaasta aruande tähtaeg. Nõuanded MAKISest.

30. juunil suletakse Interreg Euroopa programmi 2014-2020 kolmas taotlusvoor.

10. juulini otsib Siseministeerium partnerit kogukondades koostööürituste korraldamiseks rahvusvahelise kaitse vallas. Infopäev 28.juunil kell 13. Vajalik eelnev registreerimine.

1.septembriks ootab Balti-Ameerika Vabaduse Fondi dialoogiprogramm taotlusi organisatsioonidelt, kes soovivad kutsuda neile huvipakkuvatel  ja olulistel teemadel oma ala spetsialiste USA-st Eestisse esinema. Sama programmi raames on võimalik USA-sse konverentsidele kutsutud Baltikumi ekspertidel taotleda toetust enda logistiliste kulude katteks.

 

VALDKONNAS TOIMUV

27. ja 28. juunil toimub Karepal MTÜ LoovHA suvekool kõikidele kooliga seotud osapooltele (juht, õpetaja, lapsevanem) teemal “Õpetajate emotsionaalne koostöö –  eneseväestamine”. Veel on mõned vabad kohad! Osalustasu 80 eurot.

28. juunil kell 17 ootab MTÜ Kodanikukoolitus teid Tallinnasse Põhiseaduse kooslugemisele. Kõnelejate nurgas Shnelli tiigi ääres loetakse ette 100 olulist mõtet, sest just 28. juunil möödub Eesti Vabariigi Põhiseaduse vastuvõtmisest 25.aastat. Registreeru lugejaks Facebookis.

30. juuni – 2. juuli toimub Tallinnas XII noorte laulu- ja tantsupidu „Mina jään“.  Tule pühapäeval, 2.juulil, rongkäigulistele kaasa elama. Nii on palju toredam marssida.

23. juulini saad Hooandjas anda oma panuse mitmike kokkutuleku õnnestumisse 12.augustil toimub Tallinna Loomaaias kuues üle-eestiline mitmike kokkutulek, kuhu oodatakse osalema kõiki kaksikute ja kolmikute peresid üle Eesti!

10. augustini saab registreeruda vabatahtlike kaasajate suveakadeemiasse, mis toimub 24.-25.augustil Pärnu Vanakooli Keskuses. Osamaks 20 eurot.

11.-12. augustil toimub viies Arvamusfestival, ikka Paides. Programm on kokku pandud avaliku ideekorje põhjal. Hiiumaa [eel]arvamusfestival leidis aset 10. juunil Suursadamas ja Kagu-Eesti oma toimub 14. juulil Eesti Maanteemuuseumis.

16. augustini saab iga töötaja, kes on valmis vastu võtma Tallinna või Harjumaa 7.-9.klassi õpilast, registreerida end töövarjuks. Põhja-Eesti Rajaleidja keskus korraldab 26.oktoobril töövarjupäeva, kus õpilane külastab ettevõtet ja jälgib ühe ettevõtte töötaja tegemisi 4 tundi.

22.augustil ja 5.septembril toimub Omavalitsusmajas (Sirge 2) koolitus „Kommunikatsioon, mõjumine, mõjutamine juhile“. Lektor Ülli Kukumägi, korraldaja AHA Keskus. ENNE 1.juulit registreerunuile soodushind!

IGIHALJAS

HEAKist saad nõu oma ühenduse administreerimiseks, arendamiseks ja juhtimiseks, projektitaotluste koostamiseks ning rahastajate leidmiseks.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiad maakondlike arenduskeskuste veebilehelt MAKIS.

 

Lõbusaid lõpetamisi ja vihmavaba jaanipäeva soovides

MTÜde konsultandid

Maret ja Külli