MTÜ uudiskiri 22.08.2017

Suvesoojad tervitused Teile! Kui muidu sooja ei saa, siis vähemasti on see lootus muinastulede ööl lõkke valgel.

 

HEAKi UUDISED

8.septembril korraldab HEAK projekti koostamise koolituse. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn. Registreerimine 2.septembrini. Osalustasu on 30 eurot.

15.septembril on Kohaliku Omaalgatuse Programmi (KOP) infopäev. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn. Infopäev on tasuta, vajalik eelnev registreerumine.

27.oktoobril kell 9:30-16:30 koolitus „Raamatupidamise ABC“. Koolitaja on Siiri Einaste. Registreeruda saab kuni 17.oktoobrini. Osalustasu on 65 eurot.

 

TÄHTAEGADE MEELDETULETUS

27.august on Noorte osaluse fondi V vooru taotluste esitamise tähtaeg. Toetatakse noorte osalusega seotud tegevusi, näiteks noortele uute osalusvõimaluste loomine, mõttetalgute korraldamine, noorte informeerimine kohalikest valimistest, osaluskogude koostöökohtumised, koolitused, seminarid, koosolekud jne.

1. septembriks saab heategevuslikult ja avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, sihtasutus või usuline ühendus, mis on tegutsenud vähemalt 6 kuud, esitada tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmise taotluse.

 

VALDKONNAS TOIMUV

29.augustil Lääne-Harjumaa suvelõpu kohvi- ja koostööõhtu Hatu mõisas. Registreeruda saab veel täna! Koostööõhtu eesmärk on saada paremini tuttavaks piirkonna teiste ettevõtlike ja aktiivsete inimestega ning leida ideid ja ressursse oma ettevõtlusvaldkonna või kogukonna arendamise soovile. Vestlusi juhib organisatsioonide arengunõustaja Kaidi Peets.

8.-9.september Garage48 Heaolutalgud. Otsitakse uuenduslikke lahendusi Eesti hoolekandeteenuste arendamiseks, et muuta Eesti inimeste elu paremaks.

Emakeele Selts koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga kuulutab välja ettevõttenime võistluse “Ehe Eesti – Eesti ettevõttele eesti nimi 2017“. Nimevõistlusest on oodatud osa võtma ka vabaühendused. Tähtaeg on 15.september.

Kogukonnapraktika kutsub liituma uusi vabaühendusi. Toome rohkem noori vabaühendustega tutvuma!

 

IGIHALJAS

HEAKist saad nõu oma ühenduse administreerimiseks, arendamiseks ja juhtimiseks, projektitaotluste koostamiseks ning rahastajate leidmiseks.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiad maakondlike arenduskeskuste veebilehelt MAKIS.

 

MTÜde konsultandid

Maret ja Külli