MTÜ uudiskiri 25.07.2017

Suvi on avatud uste, laatade, laagrite, tantsuõhtute, kokkutulekute, vabaõhuetenduste, kontsertide aeg. Palju projekte saab ellu viidud ja uusi ideid kogutud.

HEAKi UUDISED

Eelinfo:
8.septembril korraldab HEAK projekti koostamise koolituse. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn.

15.septembril on Kohaliku Omaalgatuse Programmi (KOP) infopäev. Omavalitsusmajas, Sirge 2 Tallinn.

 

TÄHTAEGADE MEELDETULETUS

27.august on Noorte osaluse fondi V vooru taotluste esitamise tähtaeg. Toetatakse noorte osalusega seotud tegevusi, näiteks noortele uute osalusvõimaluste loomine, mõttetalgute korraldamine, noorte informeerimine kohalikest valimistest, osaluskogude koostöökohtumised, koolitused, seminarid, koosolekud jne.

1. septembriks saab heategevuslikult ja avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, sihtasutus või usuline ühendus, mis on tegutsenud vähemalt 6 kuud, esitada tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmise taotluse.

 

VALDKONNAS TOIMUV

1.augustist on vabatahtlike päevaraha tulumaksuvaba. Seda siiski vaid tulumaksusoodustusega ühendustele.Loe lähemalt.

2.augustini saab registreeruda 11.augustil Paides toimuvale Baltics Networking Brunchile. Kui oled huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest, soovid tuge projektiideede või Leedust ja Lätist partnerite leidmisel ning tahad omada paremat ülevaadet Kodanike Euroopa programmist, siis osale kindlasti.

Sügisest hakkab EMSL vedama veebiseminari formaadis töötubasid, et vabaühenduste liikmed digioskustes pädevamaks saaksid ja tegevus mõjusam oleks. Digitöötubadest osavõtt on tasuta. 8.augustini ootab EMSL sinuvastuseid väikesele küsimustikule.

11.-12. augustil toimub Paides viies Arvamusfestival. Ole kohal!

KÜSKi ja EV100 juhtrühma koostöös toimunud EV100 kingituste ja sündmuste väiketoetuste taotlusvooru tulemused.

 

IGIHALJAS

HEAKist saad nõu oma ühenduse administreerimiseks, arendamiseks ja juhtimiseks, projektitaotluste koostamiseks ning rahastajate leidmiseks.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele leiad maakondlike arenduskeskuste veebilehelt MAKIS.

 

MTÜde konsultandid

Maret ja Külli