Tänase loo kangelanna on Külli Tammes. Külli on …

Tänase loo kangelanna on Külli Tammes. Külli on pikalt töötanud trükitööstuses erinevatel ametitel – müügis, turunduses, trüki ettevalmistuses, kujunduses. Kogu trükitööstuse sisemist hingeelu tunneb ta nagu oma viit sõrme. See ei ole üldse liialdus. Lisaks on ta lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala ning täiendanud ennast Marketingi Instituudis turundusega seotud kursustel.

Alates eelmisest aastat on Külli ettevõtja. Jah, see oli ühe teekonna lõpp, kuid kindlasti veelgi põnevama tee algus. Külli lõi kogutud teadmiste baasil trükiettevalmistust pakkuva ettevõtte – Artwörker OÜ. Kuigi tegemised on läbitud tööteekonnalt tuttavad, keskendub Külli täna just sellele, mis talle endale hingelähedane. Kõigele sellele, mis on seotud kliendisuhtlusega. Aitab kliendil leida parimaid lahendusi, mõtleb trükitehniliselt kaasa. Tutvustab erinevaid võimalusi.

Kui õpilane on valmis, ilmub ka õpetaja.

Eelmisel aastal osales Külli ka alustava ettevõtja baaskoolitusel. Koolituselt saadud teadmised, aga eelkõige äriidee ning finantspoole läbimõtlemine, andis hulgaliselt nii kindlust, kui ka innustust ettevõtluse teekond ette võtta.

Külli, palju edu ja kordaminekuid Sulle sel teel!

Alustava ettevõtja baaskoolitusest saad rohkem lugeda alljärgnevalt lingilt:

https://www.heak.ee/ettevotjale/alustavale-ettevotjale/alustava-ettevotja-baaskoolitus/