Tutvustus Katri Tseskidov

Olen õppinud reisikorraldust Tartu Kutsehariduskeskuses, sealt edasi omandasin kõrghariduse Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis turismiettevõtluse erialal. Õpingute käigus sain selgust, kui suurt valdkonda turism tegelikult mõjutab ning kui laiahaardeline see majandusharu on.

Olen turismivaldkonnas töötanud üle 10 aasta. Tartus elades töötasin pikalt hotellinduses erinevatel ametikohtadel. Tallinnasse kolides alustasin tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, kus tegelesin Hiina ja India reiside koordineerimisega Skandinaavias, Islandil ja Baltikumis. Antud ettevõttes töötasin erinevates osakondades, kus tegelesin lisaks ka hotellide broneerimisega ning ka Jaapani turuga. Tööülesanded viisid ka näiteks Põhja-Rootsi Kirunasse talvehooajal Jaapanist tulevaid SASi charterlende vastu võtma.

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuses olen töötanud tänaseks 3 aastat ning tegelen Harjumaa turismi koordineerimisega. Peamised tööülesanded on Harju maakonna mainekujundus, sotsiaalmeedia haldamine, erinevate projektide juhtimine ning koostöös partneritega erinevatel Eestit tutvustavatel üritustel osalemine nii Eestis kui välismaal.

Pean lugu heast toidust ning kodus naudin erinevate küpsetiste katsetamist 😊

Katri Tseskidov

EST