Tutvustus Olari Nebokat

Kolm aastat tagasi liitusin Sihtasutus Läänemaa meeskonnas turismi projektijuhi-infokonsultandina. Peamisi tööülesandeid on keeruline üles lugeda, sest sisuliselt kõik, mis on seotud Läänemaa turismiga, käib minu töölaualt läbi. Nii vastutan mina Visit Haapsalu kodulehtede ja sotsiaalmeedia eest ning olen ettevõtjatele toeks Visit Estonia andmehaldurina. Samuti vastutan Haapsalu Turismiinfokeskuse tegevuse eest.

Turismivaldkonnaga liitusin peamiselt sellepärast, et olen täielik Haapsalu ja Läänemaa patrioot, lisaks olin sel hetkel veel lõpetamas õpinguid Tallinna Majanduskoolis turunduse erialal. Ühe aasta kooliajal elasin ka Tallinnas, kuid kui oled Haapsalust pärit, siis tead kui hea siin on elada. Turismi projektijuhiks kandideerides tundsin, et selle tööga saan midagi ära teha enda kodukoha jaoks. Varasemalt olen töötanud ka müügikonsultandi ja baarmenina, lisaks tegelenud natukene ka diskoritööga.

Suurema osa enda elust olen tegelenud bowlingu-ga, liitudes juba 12-aastaselt Eesti koondisega. Unistused spordimaailmas olid suured, kuid vigastused lõpetasid tõsisemalt tegelemise ära. Täna mängin bowling-ut hobikorras kord-kaks nädalas. Suurimateks individuaalseteks saavutusteks jäid Euroopa meistrivõistluste 25.koht ja Maailma karikavõistluste 35.koht. Hobidest on kindlasti väga oluline kalapüük, mis juba lapsena külge jäi, ja nagu kalamehed ütlevad, et kui korra pisiku külge saad, siis ega enam minema ei saa. Kalal käimine on minu jaoks tõeline akude laadimise aeg, näiteks lestapüük päikeseloojangul Peraküla rannas või varahommikune haugijaht Haapsalu lähiümbruse vetes.

EST