10 soovitust konstruktiivseks tagasisideks

Kuupäev/kellaaeg

04/06/2019 13:00 - 17:00

Ülevaade

Ameerika leadership coach, organisatsioonide konsultant ning mitmete juhtimisest kõnelevate raamatute autor Marshall Goldsmith on öelnud, et: „Tagasiside andmise oskust on juba ammu juhtide üheks oluliseks omaduseks peetud. Firma eesmärkide saavutamise nimel usinasti töötades on inimestel vaja teada, kuidas nad selle ülesandega toime tulevad. Neil on vaja teada, kas nad vastavad juhi ootustele. Neil on vaja teada, mida nad hästi teevad ja mida tuleks veel lihvida.“

Jah, mõned juhid annavad töötajatele tagasisidet paremini, mõned ei anna võib-olla üldse. Kui uurida töötajate käest, mida nad igapäevaselt tööolukorras ootavad, siis õige tihti tuleb vastuseks juhi poolset märkamist ning tagasisidet. Aga hea uudis on see, konstruktiivse tagasiside andmise oskus on õpitav.

Kui Sind see teema kõnetab, oled oodatud A3 personaliakadeemia raames korraldataval koolitusele “10 soovitust konstruktiivseks tagasisideks“, mis toimub teisipäeval, 4. juunil algusega kell 13:00 Vaela Külakojas. Koolituse planeeritud kestvus on kuni 17:00.

Vaela Külakoja Google link: https://goo.gl/maps/mykGRVM5yMGMa3r47.

Koduleht: https://vaelakulakoda.ee/

Koolitusele registreerimise link: https://forms.gle/9u1iUje7tQVkaPdS8

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Miks tagasiside andmine on oluline?
  • Muudatuste esilekutsumine läbi käitumise muutmise
  • Tagasiside andmise kohta ja aeg
  • Tagasiside kui igapäevane töövahend
  • Aktiivne kuulamine
  • Küsimuste küsimine
  • Vastuvõtmiseks sobiliku sõnumi sõnastamine
  • Praktilised harjutused tagasiside andmise tõhustamiseks

Koolitaja: Katrin Maack. Katrinil on inimeste juhtimise kogemust nii ise juhina töötades, kui ka turunduse-, müügi- ja suhtlemiskoolitusi läbi viies.

Koolitusele on oodatud kõik Harjumaa ettevõtted. Osalemine on tasuta, kuid kuna koolitusruumi mahub ainult 20 osalejat, palun anna oma osalemise huvist teada, kui Sa saad kindlasti osaleda.

Koolituse korraldame A3 Personaliakadeemia raames ning rahastame Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

Registreerimise link: https://forms.gle/9u1iUje7tQVkaPdS8

Järg antud teemale on koolitus “Sisukas arenguvestlus”, mis toimub esmaspäeval, 10. juunil algusega kell 13:00 Vaela Külakojas. Kui Sul on huvi, registreerimine koolitusele alljärgneva lingi abil: https://forms.gle/UPyW3jTaCANUvbcv7

Lisainformatsioon: Priit Kuuskme, priit(at)heak.ee, 5123215