Baaskoolituse suveülikool

Kuupäev/kellaaeg

31/05/2022 - 01/07/2022 09:00 - 16:30

Ülevaade

„Alustava ettevõtja baaskoolituse“ suveülikooli peamine fookus on aidata neid ettevõtjaid, kes on alustanud oma ettevõtja teed, kuid ei ole saanud oma ettevõtet tööle nii nagu nad plaanisid.

Põhjuseid, miks üks või teine ettevõte ei ole lendu läinud võib-olla väga erinevaid. Oluline on nendest põhjustest teadlik olla, kuid olulisem veel mõelda sellele, mida tuleks teha, et ettevõte lendu läheks. Suveülikoolis võtamegi vaatluse alla selle, kuidas ettevõte edukalt toimima saada. Võtame korraks äriidee pulkadeks lahti ning paneme uuesti kokku. Niiviisi võib jalgrattast saada auto või autost hoopis lennuk. Tegemist on väga praktilise koolitusega, mille käigus iga osaleja töötab oma ettevõtte arendamisega. Aga lisaks saadakse innustust teistelt osalejatelt ning võib-olla leitakse ka uusi sõpru või koostööpartnereid, kellega koos Suuri Asju teha. Maailma muuta.

Koolitus toimub juunikuus kontaktkoolitusena Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ruumides (Sirge 2, Tallinn) kahel koolituspäeval (teisipäev ja reede) nädalas. Registreerimine on avatud kuni 22.05.2022.

Lisainformatsioon ja registreerimine: https://www.heak.ee/ettevotjale/alustavale-ettevotjale/alustava-ettevotja-baaskoolitus/