Ettevõtluse õpituba – edu eeldused oma firmaga alustajale

Kuupäev/kellaaeg

26/04/2021 - 29/04/2021 14:00 - 17:00

Ülevaade

        

Alusta ettevõtlusega targalt!

Aprillikuu viimasel nädalal toimub rida kohtumisi, kus Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ettevõtluskonsultandid jagavad oma kogemust ning nõuandeid, mis tulevad kasuks igaühele, kel plaanis teha oma firma. Arutleme üheskoos teemadel, mis tuleb läbi mõelda enne oma firmaga tegutsema asumist.

Kui soovid rohkem vabadust, tegeleda Sulle oluliste teemadega, kliente veelgi paremini teenindada ning oma äriga raha teenima hakata, oled oodatud koolitustele registreeruma.

 • E 26. aprill kell 14.00 – 17.00 “1. osa. Äriidee – miks, mida ja kellele?”
  Miks mõni alustav ettevõtja sööstab juba esimesel aastal komeedina taevasse, kui teised ei saa paigastki liikuma? Mis on olulised eeldused eduks? Kes on ikkagi need kliendid, kellele oma toodet või teenust pakkuda?
 • K 28. aprill kell 14.00 – 17.00 “2. osa. Tulemus – tulud, kulud, kasum. Kuidas äriidee ellu viia?
  Toimiva firma käivitamiseks ja sellest kasumliku äri kasvatamiseks ei piisa pelgalt heast äriideest. Tuleb mõelda ka kuidas klientideni jõuda ning kuidas müügitegevusi korraldada. Vaja on luua erinevaid süsteeme, kuid ka kalkuleerimist ja järjepidevust.
  Registreerumine 26. ja 28.aprilli sündmustele on lõppenud.

Kui äriidee on kenasti läbi mõeldud ja vajalikud arvutused tehtud, erinevatele küsimustele vastused saadud, on järgmine samm ettevõtte registreerimine ning sobiliku ettevõtlusvormi valimine.

 • N 29. aprill kell 15.30 – 17.00 “Alustamise ja asutamise põhitõed, kohustused-vastutus, juriidika”
  Oma firmaga alustamisel tunned end kindlamalt siis, kui oled eelnevalt selgeks teinud põhitõed – ettevõtlusvormid ja asutamisega kaasnevaid protseduurid, aga ka äripartnerite vahelised kokkulepped ja muud võimalikud rõõmud-mured.
  Registreerumine 29.aprilli sündmustele on lõppenud.

Kohtumised toimuvad veebikeskkonnas Zoom.

Üritused on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine hiljemalt 28. aprilliks. Üritusel saab maksimaalselt osaleda kuni sada osalejat.

Lisainfo:
Katrin Tammepõld, e-post: katrin[ät]heak.ee, mob. 5622 1540
Anu Ritson, e-post: anu[ät]heak.ee, mob. 5694 2417