Ettevõtluse õpituba – kuidas leida eldoraado, kus konkurentsi ei eksisteeri

Kuupäev/kellaaeg

27/11/2018 13:00 - 17:00

Ülevaade

        

Ootame tegevusega alustanud ettevõtjaid kokkusaamisele, mille fookuses on konkurentsieelise saavutamine läbi innovatsiooni ja tootearenduse.

  • Sissejuhatuseks räägime teemal Miks kliendid ostavad ja mis on väärtus
  • Kuidas juhtida tooteinnovatsiooni nii, et ebaõnnestumisi ei oleks
    Paljude maailma vapustanud uudsete innovaatiliste toodete ja nendega seotud edulugude kõrval ebaõnnestumistest eriti ei räägita. Tegelikult võib ka Apple minevikust leida toote, mis oli ettevõtte jaoks tõsine altminek ning mida soovitakse unustada. Sellest, kuidas ja millist tooteinnovatsiooni juhtimise metoodikat kasutada, et ebaõnnestumisi üldse ei oleks, räägime päeva esimeses osas.
  • Kuidas leida oma ettevõttele turunišš, kus konkurents on kas olematu või väike
    Maailma avatus ja tehnoloogia areng on viinud selleni, kus iga turule toodud uus toode saab varem või hiljem kopeeritud konkurentide poolt. Järelikult innovaatiline toode ei pruugi tagada edu pikas perspektiivis ning unikaalne turunišš on võtmetähtsusega. Kust otsida, kuidas leida või kas äkki hoopis ise tekitada oma ettevõttele unikaalne turunišš?

Kuulame teooriaid, katsetame parimaid praktikaid, mängime läbi olukordi.
Päeva lõpus on võimalus enda ettevõtlusega seotud teemadel personaalselt vestelda meie ettevõtluskonsultantidega või leppida kokku aeg nõustamiseks.

Päeva veab meie hea kolleeg Eduard Laur, kes on tegelenud ettevõtluse ja aktiivse müügiga üle 20 aasta. Oma karjääri jooksul on Eduard müünud kontoritehnikat, telekommunikatsiooniseadmeid, tarkvara, tarkvara arendust ja juurutust, tööstusseadmeid, LEAN konsultatsioone jpm. nii Eestis kui rahvusvahelistele kontsernidele. Oma töös ettevõtete nõustajana toetub Eduard oma pikaajalistele kogemustele ning põhjalikele väljaõpetele LEAN metoodika, NLP (edukas enda ja teiste juhtimine, tööriistad) ning coachingu/mentorluse alal.

Kohtumine toimub 27.11, kell 13.00-17.00, Sirge tn. 2, Tallinn

Üritus on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine hiljemalt 23.11.

Registreerumine:
Osalemiseks palume täita ja edastada meile allolev registreerimisvorm hiljemalt 23. novembriks.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Lisainfo:
Anu Ritson
Ettevõtluskonsultant
Tel: 656 6641
E-post: anu[ät]heak.ee

Registreeru

Bookings are closed for this event.