Meedia – sõber või vaenlane?

Kuupäev/kellaaeg

14/03/2018 10:00 - 17:00

Ülevaade

Koolitusel käsitleme MTÜ-de väljavaateid meedia silmis oma tegevusega silma jääda, õpime mõistma meedia tegutsemispõhimõtteid ja ootusi, ohte ja võimalusi. Saame vastused küsimustele, mis ja miks ajakirjanikele muljet avaldab ja mis külmaks jätab.

Koolitus sisaldab nii teoreetilist ülevaadet kui videotrenni.

Koolituse maksumus on 25 eurot. Kandideerimine koolitusele motivatsiooniankeedi alusel (vt all) kuni 1.märstini (k.a.). Kõikide koolitusele soovijatega võetakse ühendust!

Koolitaja Märt Treier (42) tegutseb ajakirjaniku, meediakoolitaja, õppejõu ja kõnejuhina. 24 tööaasta jooksul on ta ajakirjanikuna töötanud kahes päevalehes, viies raadiojaamas ja neljas telekanalis, kõige pikemalt telejaamas TV3, kus täitis aastail 2006-2009 peatoimetaja ülesandeid. Rahvusringhäälingu esiraadiokanali Vikerraadioga seob teda koostöö tänagi. Tema tänased koostööpartnerid konverentside korraldamisel ja juhtimisel, samuti meediasuhtlusoskuste lihvimisel on kümned avaliku ja erasektori institutsioonid-ettevõtted. Teise iseloomuga regulaarne koostöö seob teda juba kolmandat aastat Maanteeametiga, kellega koostöös on valminud kolmanda kooliastme riskiohutusprogramm. Märt Treier on valitud Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi emakeelesõbraks, omandanud eraülikooli EBS parima külalislektori tiitli ja hääletatud Vikerraadio parimaks meessaatejuhiks.

Registreeru

Bookings are closed for this event.