Messikoolitus – ettevalmistustest ja tööst boksis tulemusliku müügini 5.9.2018

Kuupäev/kellaaeg

05/09/2018 10:00 - 17:00

Ülevaade

TÄHELEPANU! Messikoolitus jääb sel korral vähese osalejate huvi tõttu kahjuks ära. Järgmiste analoogsete koolituste huvi korral palun jälgi meie kodulehte või Facebook’i lehte. Suur tänu mõistva suhtumise eest!

Harju- ja Raplamaa ettevõtlus- ja arenduskeskused korraldavad 5. septembril 2018 kell 10.00 – 17.00 Tallinnas Ülemiste hotellis

MESSIKOOLITUSE- ettevalmistustest ja tööst boksis tulemusliku müügini

Koolitab JAKOB SAKS

Ettekande teeb VALDAR LIIVE

Eesmärk: Anda osalejatele teadmised ja tööriistad, kuidas saada messil osalemisest maksimaalset kasu.

Sihtrühm: Eelistatult Harjumaal Tallinna linnapiirkonnast väljaspool asuvad ja Raplamaa tootmisettevõtted, milles on 2 kuni 30 töötajat ja mille müügitulu on alates 40 000 EUR aastas.

Selgituseks: Messide puhul kohtutakse päeva jooksul rohkemate klientide ja koostööpartneritega kui terve aasta jooksul kokku. Millised ettevalmistused selleks teha? Kuidas messiboks luua? Mida seal teha ja mida mitte? Kuidas klientidele meelde jääda? Mil moel saadud kontakte kasutada ja kuidas need reaalselt müügiks muuta?

Just nendele ja paljudele teistelegi küsimustele saab vastused messikoolituselt.

Koolituse päevakava:

09.45 Registreerumine
10.00 I. SISSEJUHATUS

II. EELTÖÖ (eesmärgid, strateegia, konkurentsieelis, sihtturg,  märksõnad)

11.30 Kohvipaus
11.45 II. TURUNDUS (sõnum, klientide leidmine, kommunikatsioon, materjalid, usaldus, press)
13.15 Lõunapaus
14.15 II. TURUNDUS (jätkub…)

III. TÖÖ MESSIBOKSIS (messiboksis osalemine, töökorraldus, klientidega  suhtlemine, käitumisnormid, ühised kokkulepped, töö väljaspool boksi, läbirääkimised)

15.30 Kohvipaus
15.45 IV. JÄRELTÖÖ (tulemuste analüüs, töökorraldus, edasised sammud)

V. KÜSIMUSED, KOKKUVÕTE

Koolituse orienteeruv lõpp kell 17.00

Koolitajad:

Jakob Saks – ettevõtja ja eksportöör. Jakob on olnud üle 18 aasta seotud rahvusvaheliste läbirääkimistega. Ta on aidanud Taani ettevõtetel pidada koostööläbirääkimisi Eestis, töötades Taani Saatkonnas majandusnõunikuna; konsulteerinud Taani ettevõtete sisenemist lähiturgudele Taanis sealse Kesk- ja Väikeettevõtete Assotsiatsiooni juures töötades. Peale magistrikraadi omandamist Copenhagen Business School’is suundus ta ennast täiendama Venetsueelasse. Hiljem istus Jakob innovaatilise Eesti väiketootja NeoQi eest läbirääkimiste laua taga nii Araabia maades, Aasias kui ka Ladina-Ameerikas. Tema viieaastasesse Hispaanias töötamise perioodi mahtus nii DRV-Phytolab Group’i ekspordi juhtimine ligi 80-sse riiki maailmas, kus rahvusvahelised läbirääkimised olid tema jaoks igapäevane tegevus, kui ka Eesti ettevõtete eest seismine Hispaania turul. Alates 2005 suundus ta ettevõtlusesse, käivitades tänaseni ettevõtteid. Peale Neikid Resto ja Foody Alleni on maailmaturule viidud innovaatilisi off-road motospordi tooteid eksportiv Rabaconda ning käivitatud on digitaalne turuplats Dentilink, mis on mõeldud proteesimistöödele hambaravis.

Valdar Liive – konsultant, mentor ja Soome-Eesti ekspert. Lisaks pikaajalisele ettevõtja kogemusele edendas Valdar 12 aastat EASi Helsingi esinduse juhina Eesti ja Soome ettevõtjate koostööd. Valdar Liive panust on Soomes tunnustatud 2010. aastal Soome Lõvi rüütelkonna I klassi rüütlimärgiga. Kauppalehti valis ta nädala tegijaks, nimetades Valdar Liivet võrgustumisvõluriks ja Talsinki kaksiklinna idee üheks eestvedajaks.

 Koolituse maksumus:
Messikoolituse maksumus ühe osaleja kohta on 38 eurot* ja see sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, kohvi- ja lõunapause.

Koolituse koguväärtus* ühe osaleja kohta on kuni 160 eurot!
*Koolituse korraldamist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Koolitusel  osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA), mille suurus ühe osaleja kohta ettevõttest ei ületa 130 EUR.

Koolitusel osalemiseks palume täita ANKEET hiljemalt 30.augustil 2018.

Registreerunutega võtame ühendust hiljemalt 3.septembril.

NB: Kohtade arv on piiratud!

Muu info: Parkida on koolituse ajal võimalik Ülemiste hotelli parklas, kuid vajalik on registreerimine hotelli administraatori lauas.