A3 personaliakadeemia: Tööjõu värbamine Euroopast

Kuupäev/kellaaeg

11/02/2019 13:00 - 16:00

Ülevaade

Erinevate ettevõtjatega nende rõõmudest ja väljakutsetest vesteldes jõuab jutt varem või hiljem ikkagi tööjõu teemadele. Inimesi justkui on aga kui otsima hakkad, ei olegi nagu kedagi võtta. Mida aga sellises olukorras teha? Üks võimalus on hakata vajalikku kaadrit ise koolitama ja kasvatama. Kindlasti on võimalus protsesse efektiivsemaks muuta, automatiseerida. Samuti on võimalus otsitavate töötajate ringi suurendada, vaadata Eestist väljaspoole.

Just viimasel teemal me sel korral räägimegi. Kui Sind see teema kõnetab, oled oodatud esmaspäeval, 11. veebruaril 2019 aastal algusega kell 13:00 toimuvale infotunnile.

Infotunnil on kaks esinejat. Esmalt tutvustab Kaia Nebieridze üle-Euroopalise tööjõuvahendusportaali EURES võimalusi, seejärel selgitab Marina Kadak Politsei- ja Piirivalveametist, mida täpselt on vaja teha, et võõramaalased saaksid meie armsal Eestimaal töötada. Teemad keerlevad lühiajalise töötamise registeerimisest, erinevatest viisadest ning elamislubadest.

Infotunni orienteeruv lõpp on 16:00.

Infotund toimub Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuses (Sirge 2, Tallinn, Google link mugavaks kohalejõudmiseks: https://goo.gl/maps/URKq7q4hDA82)

Kuigi üritus on tasuta, ootame huvilistel eelnevat registreerumist alljärgeva lingi abil:

https://goo.gl/forms/jfj9fNr3dltRXGEr2

Infotundi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Harjumaa Omavalitsuste Liit.

Lisaküsimused ja toredad tähelepanekud – Priit Kuuskme, priit@heak.ee, 5123215.