Ettevõtluse õpituba – Töölevõtmised. Andmekaitsereeglid.

Kuupäev/kellaaeg

31/01/2020 13:00 - 16:30

Ülevaade

        

Ootame osalejaid ettevõtluse õpituppa, kus seekord lahkame kahte eluliselt olulist teemat:

  • Tööleping ja selle alternatiivid käsundus- ja töövõtuleping
    Tööd ei pea alati tegema töölepingu alusel. Olenevalt tööst või teenusest saab tööd teha ka käsunduslepingu ja töövõtulepingu alusel. Millal milline leping sõlmida? Millistel juhtudel saab ja võib teha tööd äriühingu kaudu? Kuidas üht või teist lepingut lõpetada? Milline on protseduur ja varitsevad ohud? Millele pöörata erilist tähelepanu töölepingu lõpetamisel?
    Meie kokkusaamise esimeses osas just nendel teemadel arutlemegi
  • Andmekaitse, isikuandmete töötlemine, andmetöötlusnõuded
    Mis juhtub siis, kui ettevõttes ei ole andmekaitsereeglid paigas? Kes, kuidas ning millistele andmetele tuginedes koostab andmekaitsereeglid? Kas andmekaitsereeglid kohalduvad ka siis, kui ettevõttes ei ole isikuandmeid?
    Õpitoa teises osas saame nendes asjades selgust.

Seekord tulevad meie õpituba läbi viima NJORD Advokaadibüroo vandeadvokaadid Katrin Sarap ja Liisi Jürgen, kes oma praktilise kogemuse pinnalt on ette valmistanud sisuka ning elulistel näidetel põhinevad ettekanded.

Päeva lõpus on võimalus enda ettevõtlusega seotud teemadel personaalselt vestelda ettevõtluskonsultandiga või leppida kokku aeg pikemaks konsultatsiooniks.

Kohtumine toimub 31.01. kell 13.00-16.30, Sirge tn. 2, Tallinn

Üritus on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine hiljemalt 28.01.

Registreerumine:
Registreerimine on lõppenud kohtade täitumise tõttu! Huvi korral palume kirjutada anu@heak.ee ning juhul, kui kohti vabaneb, võtame ühendust.

Lisainfo:
Anu Ritson
Ettevõtluskonsultant
Tel: 656 6641
E-post: anu[ät]heak.ee