Tootmisettevõtete õppereis: Hyrles OÜ – Lean tootmine ja Industry 4.0

Kuupäev/kellaaeg

21/11/2017 14:00 - 17:00

Ülevaade

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus korraldab 21. novembril 2017 kell 14.00

ÕPPEREISI HYRLES OÜ-SSE – LEAN TOOTMINE JA INDUSTRY 4.0

Õppereisi eesmärk: anda osalejatele ühe ettevõtte näitel teadmisi Lean tootmise printsiipide rakendamisest ja tootmise digitaliseerimisest.

Sihtrühm: sihtrühmaks on eelistatult Harjumaal Tallinna linnapiirkonnast väljaspool asuvad tootmisettevõtted (vähemalt väikeseeria tootmisega), milles on kuni 20 töötajat ja mille müügitulu on vahemikus 16 000 – 2 000 000 EUR.

Hyrles OÜ
Hyrles OÜ on asutatud aastal 2008 Soome ettevõtte Hyrles Oy poolt.
Tootmisega alustati 2009 kevadel peale tootmishoone valmimist Rae vallas, Tallinna ringtee ääres. Tootmishoone pindala on 4300 m².
Hyrles OÜ on spetsialiseerunud õhukesest plast ja lehtmetallist valmistatavate toodete allhanketöödele. Valmistame oma klientide soovide kohaselt tooteid, mis on konkurentsivõimelise hinnaga ja stabiilse kvaliteediga.
Lähedane koostöö kliendiga- alates toote konstrueerimisest ja tootearendusest, kvaliteetse materjali valikust kuni tarnekindluse tagamiseni, loob soodsa eelduse pikaajaliseks koostööks meie klientidega.
Kasutame oma tootmises tänapäevast majandustarkvara, moodsat tehnoloogiat ja panustame jätkuvalt uute seadmete soetamisse.
Tehas töötab kahes vahetuses, mis tagab kiire ja paindliku tellimuste täitmise.
Hyrles panustab töötajate oskustesse ning jätkuvalt koolitame ja arendame oma personali. Oleme oma tootmises kasutusele võtnud Lean põhimõtted.
Allikas: hyrles.ee

Loe ettevõtte kohta ka Tööstusuudised.ee lehelt

Õppereisi päevakava
13.50
  Kogunemine ettevõttes (Hyrles OÜ asub: Kalmari tee 12, Karla küla, Rae vald)
14.00 Ringkäik tootmises – tegevjuht Urmo Sisask koos kolleegidega
Lühikoolitus: Lean tootmine ja tegevuse digitaliseerimine – Jari Kukkonen, Vita Longa
Omavaheline arutelu ja võrgustumine
17.00 Sündmuse orienteeruv lõpp

Osalemine: sündmusel osalemine on tasuta, kuid selleks on vajalik eelregistreerimine (vt. allpool) hiljemalt 16. novembril!
NB! Kohtade arv on piiratud!
Hyrles OÜ esindaja kinnitab enne sündmust osalejate nimekirja ja tal on õigus mõne ettevõtte võõrustamisest loobuda.

Õppereisil osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA), mille suurus ühe osaleja kohta ettevõttest ei ületa 50 EUR
Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Väikeettevõtja kasvuprogramm”  tegevusi rahastatab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Ille Metsla
Ettevõtluskonsultant
Tel: 517 7246
E-post: ille[ät]heak.ee

Registreeru

Bookings are closed for this event.