Turunduskoolitus Ida-Harju 9.-12.klasside õpilastele

Kuupäev/kellaaeg

26/10/2017 11:00 - 16:30

Ülevaade

Ettevõtlus ja omaalgatuslikud projektid algavad loomulikult ideest. Kuid idee ise ei maksa veel midagi. Et ideed teostada, pead mõtlema, kellele oma äri või projekti suunad. Kuidas eristud konkurentidest ning kuidas panna oma äri või projektiga klientide ja osalejate silmad särama. Sellest kõigest räägimegi.

Toimumiskoht: Kose Noortekeskus, Hariduse 2, 75101 Kose, Harjumaa

Registreerumine kuni 22.oktoobri südaööni.

Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

 

 

Koolitaja Andres Kuusik (Tartu Ülikooli majandusteaduskond, turunduse õppetooli juht) on lõpetanud Tartu Ülikooli turunduse ja välismajanduse erialal, omab doktorikraadi majandusteaduses. Andres on töötanud turunduse valdkonnas erinevates ettevõtetes ca 15 aastat. Viimased kümmekond aastat töötab Tartu Ülikoolis turunduse õppetooli juhina ning TÜ Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskuse juhina. On läbi viinud hulgaliselt koolitusi tarbijakäitumise, CRM, turunduse juhtimis jmt. teemadel.

 

Meetme “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” perioodil 2017 – 2023 projekti “Harjumaa noorte ettevõtlikkusteadlikkuse programm” elluviimist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Harjumaa Omavalitsuste Liit.

Programmis osalemine on noortele TASUTA!

Sündmus Facebookis