Uudiskiri 02.05.2017

HEAK ettevõtlusvaldkonna uudiskiri 02.05.2017
Digimaa võtab vastu sooviavaldusi lairibavõrguga liitumiseks.
Lairibaühendus on valguskaablil põhinev uue põlvkonna ühendus, mis võimaldab koju ja kontorisse ülikiiret internetti, televisiooni-, turva- ja telefoniteenuseid ning palju muud. Digimaa kutsub üles kõiki huvilisi, kes soovivad ülikiiret lairibaühendust, oma soovist teada andma.
Lähem info
Patendiamet kutsub 11. mail toimuvale tasuta seminarile „Kaubamärgi valik ja kaitsmine“
Seminaril antakse ülevaade sellest, kuidas käib kaubamärgi registreerimine, mida peab teadma enne kaubamärgi valimist ning kuidas lahendatakse kaubamärgivaidlusi.
Lisainfo
Koolitus “E-maili turundus” 9. mail
“Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema koolitusel “E-maili turundus“. Koolitus annab teadmisi, mille abil saad viia meiliturunduse oma ettevõttes uuele tasemele.
Täpsem info
Kontaktreis Schleswig-Holsteini liidumaale 14. – 16. novembril 2017
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kutsuvad ettevõtteid osalema 14.-16. novembril 2017 toimuval kontaktvisiidil Saksamaale, Schleswig-Holsteini liidumaale. Kontaktreisile ootame osalema kuni 10 ettevõtet taastuvenergeetika, puidu, merenduse, infotehnoloogia ja masinatööstuse valdkonnast.
Info ja registreerimine
Kontaktreis Münchenisse, PRODUCTRONICA messile 14.-16. novembril 2017
Tartu Ärinõuandla koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega korraldavad kontaktreisi Münchenisse, Saksamaale 14.-16. november 2017. Reisi raames toimub 1-2 ühiskülastust vastavalt reisiliste profiilile ja külastatakse maailma juhtivat elektroonika tootmise ja arendamise messi PRODUCTRONICA
Lähem info
Jälgige meie tegemisi ka Facebookis
Parimate soovidega,
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
www.heak.ee