Uudiskiri 16.05.2017

HEAK ettevõtlusvaldkonna uudiskiri 16.05.2017
„Kuidas teenida suuremat kasumit hinda muutmata“
Meie hea kolleeg Eduard Laur, kes on hiljuti läbinud LEAN Bronze taseme koolituse ja edukalt sooritanud sertifitseerimiseksami, kirjutab oma teises arvamusloos kuidas teenida suuremat kasumit hinda muutmata.
Loe edasi
Digimaa ootab jätkuvalt harjumaalaste sooviavaldusi!
DigiMaa valguskaablivõrk võimaldab ülikiiret internetiühendust, televisiooni- ja telefoniteenuseid ning mitmeid teisi kaasaegseid lisateenuseid. Kõik majad, kuhu hakkab jõudma DigiMaa valguskaabel, saavad olla kindlad, et vajalikud teenused jõuavad alati nendeni.
Loe lisa ja anna oma soovist teada
EAS kutsub osa võtma arenguprogrammi tutvustavast infoseminarist
Ettevõtte arenguprogrammi infoseminar toimub 24. mail. Seminaril tutvustatakse EAS-i programmi, mis aitab ettevõtetel oma äri- ja tootemudeleid arendada – räägitakse võimalustest, tingimustest ning senistest tulemustest. Oma kogemusi jagab ka programmiga liitunud ettevõtja.
Registreerimine
Järjekordne seminar leiutiste õiguskaitse teemal toimub Patendiametis 23. mail
Seminarile on oodatud kõik, kes soovivad saada teadmisi leiutistest ja leiutiste uudsuse hindamisest, aga ka praktilisi nõuandeid, kuidas oma intellektuaalset vara edukalt kaitsta, selle abil eristuda ja silma paista.
Lisainfo
KredEx Krediidikindlustus ja Intrum Justitia kutsuvad hommikuseminarile
31. mail toimub KredEx Krediidikindlustuse ja Intrum Justitia korraldusel seminar, kus räägitakse alustavale eksportöörile suunatud uuest teenusest, kohtuotsuste täitmisest ja täitemenetlusest Eestis ning tutvustame äsja valminud Euroopa ettevõtete maksetavade uuringu tulemusi.
Info ja registreerimine
24. mail korraldab Maamajanduse Infokeskuse maaeluvõrgustiku üksus koostöös Maaeluministeeriumi ja PRIAga veebinari
Veebinari eesmärk on tutvustada MAK 2014-2020 meetme 16.2 „Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus“ võimalusi.
Registreerimine ja kava
Digitaliseerimise lühikursus Soome suursaatkonna töötoas
Tööstus 4.0, robootika ja tehisintellekt … Kõik digitaliseerub, kõik virtualiseerub … Kas minul ja minu äritegevusel on veel kohta tuleviku e-maailmas? Tule kuula huvitavaid esinejaid 24. mail.
Lisainfo
Jälgige meie tegemisi ka Facebookis
Parimate soovidega,
SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
www.heak.ee