Visit Estonia kutsub kestliku turismi uuringu tulemuste online esitlusele.

Visit Estonial ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumil on hea meel kutsuda Teid turismisektori kestlikkust käsitleva uuringu tutvustusele.

Vastvalminud uuring aitab mõista, milline on Eesti turismisektori teadlikkus kestlikkusest ning toob välja peamised takistused ja väljakutsed, mis mõjutavad turismis kestlike põhimõtete rakendamist. Uuringu tulemina esitletakse konkreetseid soovitusi, mis aitavad edendada kestlikkust nii väike- ja maapiirkonna ettevõtetes kui ka suuremates rahvusvahelist koostööd tegevates turismiettevõtetes.

Uuringu „Kestliku turismi hetkeolukord, eeldused, mõju ja investeeringu- ning toetusvajadused turismisektorile“ koostas HAAP Consulting.

Uuringu esitlus toimub teisipäeval, 26. septembril kell 13 otseülekandena.

Otseülekannet saab jälgida Visit Estonia blogis ja Puhka Eestis turismiveebis. Esitlus kestab orienteeruvalt tund aega, järgnevad küsimused ja arutelu.

Palume ennast esitluse kuulamiseks registreerida. Kõikidele registreerunutele saadetakse ülekande link päev enne esitlust.

 

Turismisektor saab vähendada kliimamuutuste mõju, edendada säästvat tarbimist ja tootmist ning kaasata kogukondi. Muutused saavad alguse meist endist!

 

Täiendav info:

Piret Koodi
kliendisuhete juht
turismiturunduse valdkond
turismiosakond
EASi ja KredExi ühendasutus
+372 517 2072
+372 627 9726
piret.koodi@eas.ee

EAS ja KredEx ühinesid. Ühendasutuse juriidiline nimi on Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA, kuid üleminekufaasis jätkub teenuste pakkumine KredExi ja EASi kaubamärkide alt.
www.eas.ee
www.kredex.ee