Turundus vabaühenduses

Kuupäev/kellaaeg

25/03/2020 10:00 - 17:00

Ülevaade

Vabaühenduste juhtide arenguprogramm koosneb kolmest koolitusest,  antud õppepäev on programmi teine kokkusaamine.

Aeg: Kolmapäev, 25. märts 2020 kell 10:00 -17:00
Osalejad: 30 vabaühenduse juhatuse või meeskonna liiget, kes vastutavad ühenduse kommunikatsiooni ja turunduse eest. Eelduseks on juba mõne kanali kasutamise kogemus. Koolitus ei õpeta algtõdesid vaid annab tööriistad keskkondade efektiivsemaks kasutamiseks.
Koolitajad: Rode Luhaäär, Paytailor OÜ
Facebook – Andrus Emerson, HikingEstonia MTÜ
Instagram – Kairi Killing, Spark Social OÜ
Kodulehe otsimootoritele optimeetimine ja sisuturundus – Priit Kallas,  Dreamgrow Digital OÜ
Hind: 25 eurot
Koht: Omavalitsusmaja Sirge 2, Tallinn
Registreerimine: allpool oleva ankeedi kaudu

Vajadus: Kohtumistel vabaühendustega on näha särasilmseid eestvedajaid ning ägedaid ettevõtmisi, pakutakse toredaid tooteid ja vahvaid teenuseid. Probleemiks on osutunud informatsiooni jagamine laiemale sihtrühmale, oskamatus reklaamida või turundada oma tegemisi väljapoole ühendust. Sageli viidatakse tegijate ajaressursile, kuid turundus ongi ajamahukas kui keskkondade kõiki võimalusi ei teata ning tegevuses puudub süsteemsus.
Tulemus: Osalejad saavad selgemaks turunduse põhitõed. Kogenud juhendajate abil on uuritud sotsiaalmeedia kanalite võimaluste mitmekesisust, avastatud varjatud ressursid ja leitud endale sobilikud tööriistad turunduses.

Ajakava:
10.00 – 12.00  Digitaalne strateegia – Rode Luhaäär
12.00 – 12.45  Lõuna
12.45 – 14.15 Töö gruppides.
Valida saab kolme töötoa vahel: 1. facebook, 2. instagram, 3. kodulehe optimeerimine,  SEO ja sisuturundus
14.15 – 14.30  Kohvipaus
14.30 – 16.00 Töö gruppides.
Facebooki ja instagrami töötoas osalejad vahetavad töötuba. Kodulehe optimeerimine,  SEO ja sisuturundus jääb samasse töörühma edasi.
16:00 – 17:00 Kokkuvõte koolituspäevast. Vajadusel individuaalne nõustamine koolitajate poolt.


Rode Luhaäär
on digistrateeg, kes on tegelenud aastaid internetiturundusega ning erinevate lahendustega, mis aitavad ettevõtetel oma kasutajaskonda teenindada või nendeni jõuda. Lisaks rahvusvahelisele kogemusele on Rode üle 10 aasta tegutsenud ka internetiturunduse õppejõuna. Üheks suuremaks kireks viimasel ajal on toodete müümine internetis ning e-äri erialal on ta täiendanud end ka Suurbritannias.


Andrus Emerson
alustas äritegevusega FIE-na 2001 aastal peale 2,5 aastast elu ja seiklust Ameerikas. Oli kinnisvara spetsialist aastatel 2003-2015 ja aastatel 2011-2018 elas Hispaanias, Ibiza saarel, kus tegeles turismi ja erinevate rendiäridega. On juhtinud 3 ettevõtet, on MTÜ HikingEstonia asutajaliige ja mootor. Facebook on Andruse viimase 10 aasta leib.  


Kairi Killing
on sotsiaalmeedia strateeg, kelle missiooniks on muuta ettevõtete sisuloome lihtsalt reklaamist sisuks, mis pakuks tarbijatele päriselt väärtust. Tänaseks on ta tegutsenud erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel nii agentuuri, kliendi kui mõjuisiku poole pealt terve dekaadi. Igapäevaselt tegeleb Kairi koolituste andmise, sotsiaalmeedia strateegiate loomise ja ettevõtete konsulteerimisega. Peamised kliendid on Sportland Eesti, Swedbank Eesti ja Apple maaletooja iDeal.

 

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta on olnud tegev internetiprojektides juba 24 aastat. Priidu igapäevatöö hulka kuulub strateegiline planeerimine, ettevõtte turundus internetis ja keerukamate Google Adsi ja analüütikalahenduste haldamine. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka paljudesse välisriikidesse. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant. Google on valinud Priidu oma Partner Academy programmi koolitajaks ja treeneriks. Läbi oma artiklite jõudnud rohkem kui kuue miljoni turundajani üle maailma. Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Vaata ka teisi koolitusi:
* Eelarvestamine vabaühenduses – kolmapäev, 26. veebruar 2020
* Ebaõnnestumiste meistriklass – reede, 17.aprill 2020

Lisainfo:
Külli Vollmer,  kylli@heak.ee
+372 656 6522; +372 5114027

Registreeru


EST