Digikoolitus. Turundus vabaühenduses: Facebook ja Instagram

Kuupäev/kellaaeg

25/03/2020 10:00 - 16:00

Ülevaade

Vabaühenduste juhtide arenguprogramm koosneb kolmest koolitusest,  antud õppepäev on programmi esimese koolituse esimene päev.

Aeg: Kolmapäev, 25.märts 2020 algusega kell 10.0
10:00-12:00  Digitaalne strateegia – Rode Luhaäär, Paytailor OÜ
12:15-13:45 Facebook – Kairi Killing, Spark Social OÜ
13:45 -14:30 Paus/Lõuna
14:30-16:00 Instagram – Kairi Killing, Spark Social OÜ
Kus:  Facebooki keskkonnas
Kuidas: Kui oled registreerunud allpool oleva ankeedi kaudu, saad oma e-posti lingi keskkonnaga liitumiseks
Osalejad: Vabaühenduse juhatuse või meeskonna liige, kes vastutab ühenduse kommunikatsiooni ja turunduse eest. Eelduseks on juba mõne kanali kasutamise kogemus. Koolitus ei õpeta algtõdesid vaid annab tööriistad keskkondade efektiivsemaks kasutamiseks.

Hind: koolitus on tasuta. Nendega, kes tasusid osavõtumaksu 25.-, võetakse ühendust. 
Registreerimine: allpool oleva ankeedi kaudu

Vajadus: Kohtumistel vabaühendustega on näha särasilmseid eestvedajaid ning ägedaid ettevõtmisi, pakutakse toredaid tooteid ja vahvaid teenuseid. Probleemiks on osutunud informatsiooni jagamine laiemale sihtrühmale, oskamatus reklaamida või turundada oma tegemisi väljapoole ühendust. Sageli viidatakse tegijate ajaressursile, kuid turundus ongi ajamahukas kui keskkondade kõiki võimalusi ei teata ning tegevuses puudub süsteemsus.
Tulemus: Osalejad saavad selgemaks turunduse põhitõed. Kogenud juhendajate abil on uuritud sotsiaalmeedia kanalite võimaluste mitmekesisust, avastatud varjatud ressursid ja leitud endale sobilikud tööriistad turunduses.

Rode Luhaäär on digistrateeg, kes on tegelenud aastaid internetiturundusega ning erinevate lahendustega, mis aitavad ettevõtetel oma kasutajaskonda teenindada või nendeni jõuda. Lisaks rahvusvahelisele kogemusele on Rode üle 10 aasta tegutsenud ka internetiturunduse õppejõuna. Üheks suuremaks kireks viimasel ajal on toodete müümine internetis ning e-äri erialal on ta täiendanud end ka Suurbritannias.

Kairi Killing on sotsiaalmeedia strateeg, kelle missiooniks on muuta ettevõtete sisuloome lihtsalt reklaamist sisuks, mis pakuks tarbijatele päriselt väärtust. Tänaseks on ta tegutsenud erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel nii agentuuri, kliendi kui mõjuisiku poole pealt terve dekaadi. Igapäevaselt tegeleb Kairi koolituste andmise, sotsiaalmeedia strateegiate loomise ja ettevõtete konsulteerimisega. Peamised kliendid on Sportland Eesti, Swedbank Eesti ja Apple maaletooja iDeal.

Vaata ka teisi koolitusi:
* Turundus vabaühenduses: kodulehe otsimootorid – neljapäev, 26.märts 2020
* Eelarvestamine vabaühenduses – 7. ja 9. aprill 2020
* Mida luhtumistest õppida? – teisipäev, 21.aprill 2020

Lisainfo:
Külli Vollmer,  kylli@heak.ee
+372 656 6522; +372 5114027

Registreeru

Bookings are closed for this event.